https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 203

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kínáló tál. Ezüst (Ag) csiszolt, üveg betéttel. Jelzett, dianás. Hibátlan üveg betéttel. Nettó 283 g d: 22 cm
1
22012.

Kínáló tál. Ezüst (Ag) csiszolt, üveg betéttel. Jelzett, dianás. Hibátlan üveg betéttel. Nettó 283 g d: 22 cm

 
Sold
Starting price:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Number of bids:
3
 
6 db ezüst (Ag) villa. dianás jelzéssel, mesterjeggyel, össz 419 g
1
22013.

6 db ezüst (Ag) villa. dianás jelzéssel, mesterjeggyel, össz 419 g

 
Sold
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
4
 
1899, London, James Chesterman & Co. ezüst (Ag) szószos edény. Jelzett, mesterjegyes, címeres, 17x11 cm, nettó: 230g
1
22014.

1899, London, James Chesterman & Co. ezüst (Ag) szószos edény. Jelzett, mesterjegyes, címeres, 17x11 cm, nettó: 230g

 
Sold
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
1
 
Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g
1
22015.

Platina (Pt) gyűrű, jelzett, m: 56,5, nettó: 6,3g

 
Sold
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
2
 
cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal
1
22016.

cca 1980-1988 12 darabos Ezüst(Ag) Georg Jensen dán dísz kanál gyűjtemény, jelzett, h: 14 cm, nettó: 43,2, g / db, összesen 518,4 g Aranyozott, nagyrészt hibátlan, eredeti Georg Jensen tokkal

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Number of bids:
0
 
14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal
1
22017.

14k arany medál, ausztrál zöldeskék nemesopállal. Chaboshon csiszolással, jelzett 5 ct. 2g Tanusítvánnyal

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
0
 
Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g
1
22018.

Platina (Pt) gyűrű, természetes ametiszttel ékítve, jelzett, m: 54, bruttó: 2g

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
 
Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm
1
22019.

Antik mikromozaik, gránát karkötőbe ágyazva, kopással, a mozaik mérete 17x13 cm

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
542,01
EUR
,
625,00
USD
Number of bids:
0
 
Arany (Au) 14K vaddisznó bross, jelzett, 3,1×1,8 cm, bruttó: 9,2 g
1
22020.

Arany (Au) 14K vaddisznó bross, jelzett, 3,1×1,8 cm, bruttó: 9,2 g

 
Sold
Starting price:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Number of bids:
1
 
Arany (Au) 14 gyűrű kő berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 10 g
1
22021.

Arany (Au) 14 gyűrű kő berakással, jelzett, méret: 61, bruttó: 10 g

 
The item is not available
Starting price:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Number of bids:
0
 
18K női fehérarany karóra gyémántokkal. Jelzett, 12x20 mm Nem működő szerkezettel
1
22022.

18K női fehérarany karóra gyémántokkal. Jelzett, 12x20 mm Nem működő szerkezettel

 
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Number of bids:
0
 
Fehérarany bross, cirkóniával 4x0,1ct . 14K (Au) jelzett br 5,9 g
1
22023.

Fehérarany bross, cirkóniával 4x0,1ct . 14K (Au) jelzett br 5,9 g

 
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment