Books: Military

Number of items: 53

2 militária könyv: A honvédelem négy éve 1998-2002. Szerk.: Holló József. Bp., 2002, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés. + Millenium és a hadsereg. Bp., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
19784.

1 000 HUF

Tankönyv a gépkocsizó lövész tartalékos tisztek részére. Bp., 1964. Magyar Honvédelmi Sportszövetség. Kiadói kartonált kötés, benne nyomdahibás gyűrött lapokkal, egyébként jó állapotban.
19785.

2 000 HUF

Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1934, Révai, 388+4 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a sérült borítóval, a könyvtest sérült, szétvált és részben elvált a borítótól, kijáró lapokkal.
19786.

2 400 HUF

A szabadságharc katonai története. Pákozdtól Világosig 1848-1849. Szerk.: Bona Gábor. Bp., 1998, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapokkal.
19787.

1 800 HUF

A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. II. köt. Szerk.: Landor Tivadar. Bevezetéssel ellátta: báró Hazai Samu. Bp., 1916, Athenaeum. Rendkívül gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, néhány kijáró lappal.
19788.

2 600 HUF
7,05

Rákosi Mátyás: Honvédelem és hazafiság. Szemelvények Rákosi elvtárs műveiből. Bp., 1952, Honvéd Kiadó Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kissé deformált könyvtesttel.
19789.

1 800 HUF

N. Deniszov: A szovjet légierő harci dicsősége. 1952, Magyar Néphadsereg. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19790.

1 000 HUF

Ács Tibor et al.: Honvédelmi miniszterek 1848-1994. Bp., 1994, Zrinyi. Kiadói papírkötés.
19791.

1 200 HUF

Vermes Péter: A Magyar Néphadsereg gazdálkodási folyamatában végzett ártevékenység korszerűsítésének szükségessége és lehetőségei című kandidátusi értekezésének szerzői ismertetése. A szerző, Vermes Péter (1945-) által DEDIKÁLT! H.n., 1988, Tudományos Minősítő Bizottság, Hadtudományi Szakbizottság. Számozott, 98. sz. sokszorosított példány. 26 p. Kiadói papírkötés.
19792.

1 600 HUF

J. A. Szadovszkij: Csepel vörös csillaga. Kádár Jánosnak DEDIKÁLT! Bp, 1984, Kossuth. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
19793.

1 600 HUF

Farkas Pál: Egy önkéntes naplója. Mühlbeck Károly egykorú rajzaival. Bp.,1941.,Singer és Wolfner. 6. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19794.

1 800 HUF

vitéz Tóth Károly: Üzenet - és mégis élünk. Emlékiratok. (Dedikált!) Dorog, 1995, Novoprint Rt. Második kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző, vitéz Tóth Károly (1929-2021), a Radetzky Hagyományőrző Huszár Egyesület kapitánya által dedikált példány.
19795.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF