Ships Balaton

Number of items: 48

1915 Die Donau von Passau bis zum Schwarzen Meere. Erste k. k. priv. Donau-Dampfschiffahrts-Gesellschaft (DDSG). Dunai hajóutakat reklámozó idegenforgalmi ismertető, fekete-fehér képekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, 192 p.
17007.

5 000 HUF

cca 1920-1930 Donau Panorama von Passau über Linz bis Wien / A Duna Passautól Bécsig, német nyelvű tájékoztató és panorámatérkép (a térkép külön, két részben). Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval.
17008.

1 600 HUF

Vegyes hajózási tétel, 2 db: Musee Naval Monaco. Catalogue d'exposition. 2002. Francia nyelven.; Musee Naval Monaco. Catalogue d'exposition de la Marine Russe 2015. Francia nyelven.; + 1991 Airflix New Realeases.
17009.

1 800 HUF

Van Loon, [Hendrik Willem]: A hajózás története. Ford.: Szerb Antal. Bp., [1941], Stílus, 285+3 p. A borító Gózon Lajos munkája. Szövegközti fekete-fehér rajzokkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói illusztrált papír védőborítóban.
17010.

1 000 HUF

A Balaton. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 14. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1935, Székesfővárosi Háziny., 3 t. (ebből 2 kihajtható) + 16 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, ázásnyomokkal.
17011.

5 000 HUF

Lichtneckert András: A balatonfüredi Angolkert, a Játékszín és az Aréna építéstörténete. DEDIKÁLT! LA Könyvtár 13. Balatonfüred, 2011, Szerzői. Kiadói papírkötés, a dedikáció egy részét kisatírozták. Megjelent 500 példányban.
17012.

1 400 HUF

Lipták Gábor - Zákonyi Ferenc: Balatonfüred. Veszprém, 1956, Veszprém Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
17013.

1 200 HUF

Dornyay Béla - Vigyázó János: Balaton és környékének részletes kalauza. Nemzeti Könyvtár 3. Bp., 2012, Magyar Közlöny. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan fóliában.
17014.

4 800 HUF
13,01
15,00

Doug Schryver: Vitorlás iskola. Ford.: Illich Lajos. Bp., 1992, Egyetemi Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17015.

1 200 HUF

Halász Zoltán - Hemző Károly: Lake Balaton. (Balatoni ízek). Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17016.

1 000 HUF

cca 1900 Balatonalmádi légsátor. Feliratozott keményhátú fotó 12x9 cm
17017.

8 000 HUF

cca 1900 Balatoni vitorlás keményhátú fotó 12x9 cm
17018.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF