Printed Materials Number of items: 378
3105814
18025
479
Printed Materials
1 000 HUF
3266216
18026
479
Printed Materials
BMW prospektus, borító nélkül, 93p
3 000 HUF
3241202
18027
479
Printed Materials
3 000 HUF
3072156
18028
479
700
Printed Materials
3249179
18029
479
Printed Materials
1953 Béke és Szabadság IV. évf. 49. sz., 1953. dec. 2., benne képes beszámoló a angol-magyar (6:3) mérkőzésről, sérülésekkel, 24 p.
1 600 HUF
3220839
18030
479
Printed Materials
1 800 HUF
3265740
18031
479
Printed Materials
cca 1955 Jávor Pál amerikai turnéja végén kiadott füzet, benne Jávor Pál az amerikai magyar közönségtől búcsúzú soraival, valamint dalszövegekkel. Kiadó tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, 32 p.
3 000 HUF
3118973
18032
479
3800
Printed Materials
3 800 HUF
3240092
18033
479
Printed Materials
1956 Népszabadság, a Magyar Szocialista Munkáspárt lapja I. évf. 19. száma, 1956. nov. 28., a címlapon: ,,Véget kell vetni a bizonytalanságnak, induljon el minden területen a pártmunka - A falusi helyzetről", illetve egyéb hírek. Kis lapszéli sérüléssel, 4 p.
1 000 HUF
3240071
18034
479
Printed Materials
1956 Népszava 1956. október 30-i száma, a címlapon: ,,A honvédség csapatai [...] a VIII. kerületben megkezdték a szovjet csapatok felváltását", Tito levele, illetve egyéb hírek. Kis lapszéli sérülésekkel, 6 p.
1 000 HUF
3148688
18035
479
400
Printed Materials
cca 1956 Vásárhely haza fias dolgozó népe! hn., én., Hazafias Népfront Csongrádmegyei Bizottsága, szakadt, 4 p. 3092689
18036
479
Printed Materials
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house