Printed Materials

Number of items: 378

18025.

1 000 HUF

BMW prospektus, borító nélkül, 93p
18026.

3 000 HUF

18027.

3 000 HUF

18028.

700 HUF
1,90
2,19

1953 Béke és Szabadság IV. évf. 49. sz., 1953. dec. 2., benne képes beszámoló a angol-magyar (6:3) mérkőzésről, sérülésekkel, 24 p.
18029.

1 600 HUF

18030.

1 800 HUF

cca 1955 Jávor Pál amerikai turnéja végén kiadott füzet, benne Jávor Pál az amerikai magyar közönségtől búcsúzú soraival, valamint dalszövegekkel. Kiadó tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, 32 p.
18031.

3 000 HUF

18032.

3 800 HUF
10,30
11,88

1956 Népszabadság, a Magyar Szocialista Munkáspárt lapja I. évf. 19. száma, 1956. nov. 28., a címlapon: ,,Véget kell vetni a bizonytalanságnak, induljon el minden területen a pártmunka - A falusi helyzetről", illetve egyéb hírek. Kis lapszéli sérüléssel, 4 p.
18033.

1 000 HUF

1956 Népszava 1956. október 30-i száma, a címlapon: ,,A honvédség csapatai [...] a VIII. kerületben megkezdték a szovjet csapatok felváltását", Tito levele, illetve egyéb hírek. Kis lapszéli sérülésekkel, 6 p.
18034.

1 000 HUF

cca 1956 Vásárhely haza fias dolgozó népe! hn., én., Hazafias Népfront Csongrádmegyei Bizottsága, szakadt, 4 p.
18035.

400 HUF
1,08
1,25

18036.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF