Printed Materials

Number of items: 378

17879.

800 HUF

1923-1936 Képes Krónika 20 darab száma
17880.

1 600 HUF

1923 Bp., meghívó a Kamara-zeneteremben tartandó Ibolya-estére, a védnökök és rendezők névsorával, hajtásnyomokkal
17881.

1 200 HUF

1923 Bp., Meghívó a Széchenyi-bálra
17882.

1 200 HUF

1923 Liberal Open-Air Speakers' League Speakers' notes. Friday 18 May 1923. Angol nyelven. Szakadozott borítóval.
17883.

700 HUF
1,90
2,19

1925 BŐK Bolondos Ötletek Képekkel 2 db újság
17884.

1 800 HUF

1925-1926 A Magyar Úriasszonyok Közlönye 1925 novembertől 1926 októberig
17885.

3 000 HUF

17886.

3 200 HUF
8,67
10,00

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. II. félévének egybekötött számai, félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
17887.

2 000 HUF

1926 A Tolnai Világlapja XXVIII. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, vegyes állapotban
17888.

2 000 HUF

1926 Nagykőrös város farsangja nagy méretű plakát 65x90 cm Hajtva, kis beszakadással
17889.

6 000 HUF

1927 A Tolnai Világlapja XXIX. évf. I. félévének egybekötött számai (nem teljes), sérült félvászon-kötésben, helyenként sérült, hiányos lapokkal
17890.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF