17498.
Closed 479. Online auction
Music, Musical notes, Instruments
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Sas Náci nótáskönyve. Blaha Lujza előszavával. Bp., 1914, Nádor Kálmán. Kiadói haránt-alakú illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.