Photo
Number of items: 519
3262360
16518
478
Photo
cca 1960-1970 5 db magyar labdarúgókat ábrázoló fotó. Népsport, stb eredeti kiadások. 24x18 cm-ig
5 000 HUF
3256637
16519
478
Photo
1929 Art deco hölgy divatos frizurával és gyöngy nyaklánccal, ceruzával és szárazpecséttel jelzett, színezett fotó Szendzik Üllői úti (Bp.) műterméből. Korabeli, üvegezett, sérült fakeretben. 15x11 cm
3 000 HUF
3256640
16520
478
Photo
cca 1930 Art deco hölgy divatos estélyi ruhában és ékszerekkel, jelzés nélküli fotó. Üvegezett fakeretben. 23x16,5 cm
3 000 HUF
3257773
16521
478
Photo
Fiatal hölgy portréja. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 21x16 cm
3 000 HUF
3262362
16522
478
Photo
1927 A Makói Návay Lajos kereskedelmi iskola végzőseinek tablója kartonon 42x32 cm
3 000 HUF
2964556
16523
478
Photo
6 000 HUF
3260259
16524
478
Photo
Cipős doboznyi vegyes rendezetlen fotó
1 000 HUF
3260453
16530
478
Photo
cca 1900-1940 Kb 40 db régi fotó vegyes témában
4 000 HUF
3197292
16531
478
Photo
cca 1975, 25 darab nagyobb méretű fotó, zömmel csoportképek, munkahelyi képek, hajlással, szakadással, zömmel cca 18x26 cm
1 000 HUF
3240662
16532
478
Photo
10 db negatívtartó tasak, vegyes negatívokkal
2 400 HUF
3260674
16533
478
Photo
2 db könyv formájú fotótartó doboz, bennük vegyes (családi, utazási, stb.) fotókkal, doboz mérete: 11,5x8x2,5 cm
1 800 HUF
3197287
16534
478
Photo
cca 1960/70, cca 70 darab családi fotó, albumba rendezve
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m