Photo

Number of items: 519

16123.

14 000 HUF
37,94
43,75

16124.

14 000 HUF
37,94
43,75

cca 1920 Vargha Gyula (1853-1929) képviselő, költő, Erdélyi Mór (1866-1934) szignált fotója, sérülésekkel, fénynyomat, 22×16 cm
16125.

3 000 HUF

1870/cca 1925 Petőfi Zoltán a ravatalon, Vasberényi Géza fényképmásolata, kartonra kasírozott fotó, 13×23 cm
16126.

5 000 HUF
9

16127.

3 000 HUF

16128.

12 000 HUF

Richard Avedon: Ezra Pound költő, Rutherford, New Jersey, June 30, 1958. Reprodukció. Üvegezett keretben Külső méret 26x26 cm
16129.

3 200 HUF
8,67
10,00

16130.

40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1960-1970 Budapesti villamosok, 4 db fotó, még nem publikált utólagos nagyítás, 10×15 cm
16131.

4 000 HUF

cca 1910 Budapest, Hungária körút 99. sz. Magyar Imre fényképészete, a kocsiban feltehetően az idős Jókai Mór és felesége Nagy Bella, futott fotólap, 9×13 cm
16132.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1920 A halzsákmány kihozása a halászhajóból Budapesten, a Gellért-heggyel szemben, fotó, 5,5×8 cm
16133.

3 000 HUF

cca 1875 Budapest, Lánchíd, keményhátú fotó Gévay műterméből, 6,5×10,5 cm
16134.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF