Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 73

31902.

1 000 HUF

31903.

9 000 HUF
24,39
28,13

31904.

20 000 HUF
54,20
62,50

31905.

2 000 HUF

31906.

4 000 HUF

~1900. "Ép ész edzett testben él" kétoldalas, jelzett Ag díjérem gravírozással, SGA gyártói jelzéssel, díszítménnyel, nyakszalagon (br.24,13g/0.800/47mm) T:XF patina
31907.

5 000 HUF

1913. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" kétoldalas, jelzett Ag díjérem díszítménnyel, SGA gyártói jelzéssel, "A M.A.SZ. ÉSZAKI KER. BAJNOKA 1/4 ANG. MF. SIKF. 1913" gravírozással, "FELSŐMAGYARORSZÁG 1913. ÉVI 1/4 ANG. MÉRF. SIKF. BAJNOKA" feliratú nyakszalagon (br.24g/0.800/36mm) T:XF patina
31908.

5 000 HUF

31909.

3 000 HUF

31910.

3 000 HUF

31911.

3 000 HUF

31912.

2 000 HUF

1940. "MABI 1940" bronz díjérem (37,5mm) T:VF
31913.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF