https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 63

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm
1
12324.

Ashot Baghdasaryan (1957-): Pegazus. Patinázott öntött bronz formák, márványtömbre applikálva. Jelzett a szárnyon: Ashot. 21x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
95 000 HUF
257,45
EUR
,
296,88
USD
Number of bids:
0
 
Zenélő lányok, keleti fafaragás, Lakkozott 40x28 cm
1
12325.

Zenélő lányok, keleti fafaragás, Lakkozott 40x28 cm

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
Balerina. Bronz szobor, márvány talapzaton. Szép öntés, jelzés nélkül, m: 29 cm
1
12326.

Balerina. Bronz szobor, márvány talapzaton. Szép öntés, jelzés nélkül, m: 29 cm

 
Sold
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
3
 
Halász figura. Faragott fa. Háló hiányzik 23 cm
1
12327.

Halász figura. Faragott fa. Háló hiányzik 23 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Réz női akt szobor, fa talpazaton, patinás, m: 17 cm
1
12328.

Réz női akt szobor, fa talpazaton, patinás, m: 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Ganésa műgyanta szobor, kopással m: 31 cm
1
12329.

Ganésa műgyanta szobor, kopással m: 31 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Básztet egyiptomi macska isten műgyanta szobor, kopással m: 15 cm
1
12330.

Básztet egyiptomi macska isten műgyanta szobor, kopással m: 15 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Tőrös Gábor (1934-2021): Női büszt. Öntött, patinázott bronz, jelzett. márvány talapzaton. m: 17,5 cm
1
12331.

Tőrös Gábor (1934-2021): Női büszt. Öntött, patinázott bronz, jelzett. márvány talapzaton. m: 17,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
Kínáló .Faragott fa szobor. XIX.sz. vége, sérülésekkel m: 23 cm
1
12332.

Kínáló .Faragott fa szobor. XIX.sz. vége, sérülésekkel m: 23 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Émile Coriolan Hippolyte Guillemin (1841 - 1907) után: Kislány. Bronz, Jelzett, fa talapzaton (melyből kivehető) 37 cm
1
12333.

Émile Coriolan Hippolyte Guillemin (1841 - 1907) után: Kislány. Bronz, Jelzett, fa talapzaton (melyből kivehető) 37 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Ismeretlen szobrász: Shirdi Sai Baba guru szobra. Antikolt műgyanta, m: 32 cm
1
12334.

Ismeretlen szobrász: Shirdi Sai Baba guru szobra. Antikolt műgyanta, m: 32 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
J. D. 1968 jelzéssel: Sokalakos relief. Aluminium, festett, jelzett 34x13 cm egyenként
1
12335.

J. D. 1968 jelzéssel: Sokalakos relief. Aluminium, festett, jelzett 34x13 cm egyenként

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment