Printed Materials

Number of items: 309

1856 Az Esztergomi Bazilika felszentelése alkalmából kiadott nyomtatvány]. Sollemnia dedicationis basilicae Strigoniensis ad Beatam Mariam Virginem in coelos assumtam a scholis piis provinciae Hungariae et Transilvaniae celebrata pridie kalendas Septembres anno MDCCCLVI. Pestini, 1856, Beimel és Kozma. 8p.
17649.

5 000 HUF

17650.

1 800 HUF

1865-1867 Sárospataki füzetek számai: 1865 Uj folyam 2. éve I., II-III., IV-V., VI. szállítmány valamint 1867 I., II-III., IV-V., VIII., IX-X. szállítmány. Kiadói papírkötésben, sérült gerincekkel és borítókkal lapokkal, felvágatlan példányok.
17651.

2 800 HUF

17652.

3 400 HUF
9,21
10,63

cca 1870 Dombornyomott csipkés szentkép, litho
17653.

1 600 HUF

cca 1870 2 db csipkés szentkép
17654.

1 400 HUF
9

17655.

6 000 HUF

17656.

7 000 HUF
18,97
21,88

Vegyes papírrégiség tétel, Zichy aláírás, Román királyt ábárzoló füzet, hajóprospektus, igazolvány, egy könyv -  [Ludwig Heinrich von Nicolay (1737-1820)] Ludwig Heinrich Nicolai: Vermischte Gedichte. Zweyter Theil. Ofen [Buda], 1785, Joh. Thomas Edler von Trattern, 2+277 p. Neueste Auflage. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, címkép hiánnyal, foltos borítóval.
17657.

3 000 HUF

17658.

8 000 HUF

1880 EMKE Erdélyrészi Közművelődési Egyesület a nemzethez. 6 oldalas felhívása 5fl illetékbélyeggel Hajtva
17659.

6 000 HUF

cca 1880-1900 2 db politikai, választási témájú fénynyomat, Szemlér Mihály és Bihari Sándor festményei után, jelzettek a nyomaton, kisebb lapszéli sérülésekkel, lapméret: 41x30 cm és 28,5x40,5 cm
17660.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF