Posters

Number of items: 83

1993 Dévényi Iván gyűjteménye kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1993. X. 10 - XII. 5., feltekerve, 83x58 cm
17991.

5 000 HUF

1986 Barta Lajos emlékkiállítás plakát, István Király Múzeum, 1986.augusztus 2 - szeptember 7, feltekerve, 70x50 cm
17992.

4 000 HUF

Gönci (Frühöf) fotográfiák 1930-1990 kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 1992. III. 21 - V. 17, lapszéli szakadással, feltekerve, 82x59 cm
17993.

6 000 HUF

2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből kiállítási plakát, Kassák Múzeum, 2001, március 18 - június 4. feltekerve, 66x50 cm
17994.

3 000 HUF

cca 1942 Nyári fagy, filmplakát, papír, lapszéli apró szakadásokkal, lap bal szélén lyukasztással, 33,5x23 cm,
17995.

2 400 HUF

cca 1942 Nixi mindig bajt csinál, filmplakát, papír, lapszéli apró szakadásokkal, lap bal szélén lyukasztással, 33,5x23 cm,
17996.

2 400 HUF

Szovjet cirkusz, 2 db plakát, hajtott, egyik szakadással, 15×41 cm
17997.

1 800 HUF
10

5 db régi reklámplakát reprint (Faragó Géza, Földes Imre és mások munkái), Bp., 1979, Globus Ny., 34x24 cm
17998.

1 200 HUF

2002 Tabu. Erotika és művészet egy magángyűjteményben. Vigadó Galéria, Bp. Kiállítási plakát, papír. Hajtva. Kissé sérült. 59x42 cm
17999.

1 400 HUF

1957 Karel Vlach és tánczenekara, Milan Chladil és a vokálegyüttes kisplakát, hajtott, 29,5×21 cm
18000.

1 800 HUF

2 db színházi plakát: Várszínház 1984. március havi műsora, hajtva, jó állapotban, 41,5x58 cm + 1965 ÉDOSZ Szeged Népiegyüttes, bemutató előadás az együttes 10 éves jubileuma alkalmából a Szegedi Nemzeti Színházban, hajtva, kisebb sérülésekkel, 70x49 cm
18001.

800 HUF

1964 Manuel Benítez Pérez "El Cordobes" spanyol torreádor bikaviadalának plakátja, feltekerve, sérülésekkel, 95x53 cm / Spanish bullfighting poster, slightly damaged
18002.

3 800 HUF
10,30
11,88
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF