Military

Number of items: 117

1919 Krasznaja Recska, Rjecska, Krasnaia- Rjetschka (Habarovszk, Khabarovsk); orosz, japán hadifogoly tábor. A foglyok Csárdáskirálynő előadása Fotólap 14x9 cm Hátoldalán Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, labdarúgó, a magyar válogatott edzője írásával / Tsardasfürstin play in the Japanese-Russian POW (prisoner of war) camp, photo
17097.

6 000 HUF

17098.

8 000 HUF

1916 Máramarossziget, M. kir. 5. sz. honvéd tartalékkórház emlékalbuma, benne fotókkal a kórház épületéről, helyiségeiről; a kórházban szolgálatot teljesítőkről (katonaorvosok, nővérek), köztük neves orvosokkal és nemesi származású személyekkel (Pflanzer-Baltin bárónő, Dr. Kuzmik Pál, Dr. Unterberg Hugó, Tallián Lala bárónő, stb.); valamint további képekkel (betegfelvétel, gazdasági udvar, stb.) Összesen 54 db fotóval (beragasztva, az albumlapokon feliratozva), 4x3,5 cm és 13,5x8,5 cm közötti méretben, zsinórfűzéses, vászonborítású albumban, 13x18,5 cm
17099.

120 000 HUF
325,20
375,00

1931 A Dunai Flottila Csobánc hajóján katonák, matrózok 9x6 cm
17100.

4 000 HUF

1930 Tudomány és Honvédelem - Fizikai füzet II., 108p
17101.

2 200 HUF
5,96
6,88

szentpéteri Nyárády Jenő (1892-1943) m. kir. ezredes halálozási értesítője
17102.

2 000 HUF

17103.

5 000 HUF

S.M.S. Prinz Eugen osztrák-magyar hadihajó a bal oldalról nézve, amint egy fél szélt lő a hátsó 12 hüvelykes háromágyús tornyokkal. Vastag felhők borítják be a hajó teljes elülső felét. Régi fotó modern nagíyítása 14x9 cm / S.M.S. Prinz Eugen viewed from the portside as she fires a half broadside with her forward aft 12-inch gun triple turrets. Thick clouds envelop the entire forward half of the ship. / Modern copy 14x9 cm
17104.

1 600 HUF

1919 Chabarovsk, Habarovszk hadifogoly tárborban művészeti kiállítás tervezte Vágó Győző Stobbe Kálmán (1883-1936) építőmester, díszlettervező, labdarúgó, a magyar válogatott edzője pecséttel jelzett fotója, a feliratozott / Art exhibition in the Chabarovsk (Vladivostok) POW (prisoner of war) camp. photo 14x9 cm
17105.

6 000 HUF

Alfred Grislawski (1919-2003) német Luftwaffe pilóta, repülő ász (133 légi győzelem), a Vaskereszt Lovagkeresztjének (tölgyfalombokkal) kitüntetettje autográf aláírása őt ábrázoló képen (későbbi előhívás), 20x12,5 cm / Autograph signature of Alfred Grislawski (1919-2003) German Luftwaffe pilot, fighter ace (133 aerial victories), recipient of the Knight's Cross of the Iron Cross (with Oak Leaves), on a photo (later copy), 20x12.5 cm
17106.

3 600 HUF
9,76
11,25

1800 Lénung cédula - Zsold kimutatás 24 kézzel beírt oldalon magyar nyelven
17107.

6 000 HUF

1912-1913 K.u.k. Militärschule in Kassa - 3 db iskolai bizonyítvány
17108.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF