Flea Market

Number of items: 455

Vintage kacsa formájú persely, kopással, m: 13,5 cm
12685.

5 000 HUF

Antik bronz gyertyatartó, plasztikus virág díszítménnyel, pótolt talpazattal és szerelékkel, m: 27 cm
12686.

5 000 HUF

12687.

8 500 HUF
23,04
26,56

12688.

3 800 HUF
10,30
11,88

Vintage kütyű Űrhjó alakú mikrofon/hangszoró? Kapcsolóval és csatlakozó levágott kábelvéggel, fém testtel 9 cm
12689.

2 800 HUF

12690.

12 000 HUF

Vintage masszirozó gép 6db-os masszirozó fejes kétoldalú szovjet masszirozó gép eredeti kopott dobozában,127/220V,mükődik,garancia nincs  24x15cm
12691.

2 400 HUF

Retro háromrészes fűszerkínáló, üveg betétekkel, 17x12 cm
12692.

6 000 HUF

Réz háromtálcás csukható kínáló, kopással, 43x27 cm
12693.

4 800 HUF
13,01
15,00

Freiwaldau (Fryvaldov/Jeseník), gyöngyház berakásos fotónyomat, fa keretben, 15,5x21,5 cm
12694.

3 000 HUF

Kártya paklit ábrázoló fali dísz, valódi kártyalapokkal, filcen, kissé sérült plexi mögött. Piatnik, XX. sz. eleje 70x50 cm
12695.

6 000 HUF

Bőr kép, fali dísz, dekoratív fa keretben 60x45 cm Külső méret 70x52 cm
12696.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF