Flea Market Number of items: 455
3078553
12685
478
Flea Market
Vintage kacsa formájú persely, kopással, m: 13,5 cm
5 000 HUF
3078444
12686
478
Flea Market
Antik bronz gyertyatartó, plasztikus virág díszítménnyel, pótolt talpazattal és szerelékkel, m: 27 cm
5 000 HUF
2938043
12687
478
8500
Flea Market
8 500 HUF
2938053
12688
478
3800
Flea Market
3 800 HUF
2938070
12689
478
Flea Market
Vintage kütyű Űrhjó alakú mikrofon/hangszoró? Kapcsolóval és csatlakozó levágott kábelvéggel, fém testtel 9 cm
2 800 HUF
2964925
12690
478
Flea Market
12 000 HUF
2938092
12691
478
Flea Market
Vintage masszirozó gép 6db-os masszirozó fejes kétoldalú szovjet masszirozó gép eredeti kopott dobozában,127/220V,mükődik,garancia nincs 24x15cm
2 400 HUF
3175527
12692
478
Flea Market
Retro háromrészes fűszerkínáló, üveg betétekkel, 17x12 cm
6 000 HUF
3137717
12693
478
4800
Flea Market
Réz háromtálcás csukható kínáló, kopással, 43x27 cm
4 800 HUF
3262346
12694
478
Flea Market
Freiwaldau (Fryvaldov/Jeseník), gyöngyház berakásos fotónyomat, fa keretben, 15,5x21,5 cm
3 000 HUF
3254588
12695
478
Flea Market
Kártya paklit ábrázoló fali dísz, valódi kártyalapokkal, filcen, kissé sérült plexi mögött. Piatnik, XX. sz. eleje 70x50 cm
6 000 HUF
3254590
12696
478
Flea Market
Bőr kép, fali dísz, dekoratív fa keretben 60x45 cm Külső méret 70x52 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house