Advertisement Number of items: 318
3261902
16644
478
Advertisement
Blaha puder crém szappan, Gyártja: Müller J. L. Budapest, Bp., Klösz-ny., hajtott, szakadt.
1 600 HUF
3259794
16645
478
Advertisement
Exodus könyvkiadó meghívója 1943. évi könyvnapra és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír, Szoboszlai Mata János (1907-1944) jelzés nélküli grafikája. 10x14 és 10x7 cm
1 800 HUF
3261883
16646
478
Advertisement
Fedák cipőkrém a legjobb, [Bp.], Bruchsteiner-ny., jelzett a dúcon, litográfia.
1 600 HUF
3261887
16647
478
Advertisement
cca 1910 Faragó Géza (1877-1928): "Marha mond a mester igyál Gottschlig rumot?", reklámos litografált számoló cédula, Bp., Globus-ny., jelzett a dúcon, 12x7 cm
1 600 HUF
3261890
16648
478
Advertisement
cca 1910 Krisztus a keresztfán és Jeruzsálem, Feszty-Társaság Körkép-Palotájában, litografált számolócédula, Bp., Légrády-ny.,két nyelven.
1 600 HUF
3261893
16649
478
Advertisement
cca 1910-1920 "Tudja ön már, hogy mi a Lysoform?", színes litho számolócédula, Bp., Globus-ny., a cédula egyik felső sarkán kis hiánnyal.
1 600 HUF
3261895
16650
478
Advertisement
cca 1910-1920 "Tudja ön már, hogy mi a Lysoform?", színes litho számolócédula, Bp.Bruchsteiner és Fia-ny.,a felső részén kis szakadással.
1 600 HUF
3261900
16651
478
Advertisement
Blaha puder crém szappan, Gyártja: Müller J. L. Budapest, Bp., Klösz-ny., kis szakadással, litográfia.
1 600 HUF
3261861
16652
478
Advertisement
1943 Gyoma, Kner Izidor Könyvnyomdája, gépelt levele, és lapja Szabó Imre (1904-1958) könyvkiadó, szerkesztő, az Exodus Könyvkiadó vezetője részére, a megrendelt újévi kártyák ügyében, egy mintával, az egyik fejléces papíron, Kner Imre (1890-1944) a kiadó vezetője, nyomdász, tipográfus, könyvművész autográf aláírásával.
2 800 HUF
3208047
16653
478
Advertisement
cca 1940 Bazilli M. és fia Villamossági és műszaki vállalata reklámlevél.
2 000 HUF
3208097
16654
478
Advertisement
1939 Dr. Shell Dormant gyümölcsvédelmi tanácsai reklámlevél
1 600 HUF
3183682
16655
478
Advertisement
cca 1934-1966 Vegyes könyvreklámok, tájékoztató kiadványok, prospektusok, stb., össz. 15 db, változó állapotban The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house