Advertisement

Number of items: 318

Blaha puder crém szappan, Gyártja: Müller J. L. Budapest, Bp., Klösz-ny., hajtott, szakadt.
16644.

1 600 HUF

Exodus könyvkiadó meghívója 1943. évi könyvnapra és Exodus könyvkiadói szignetje. Fametszet, papír, Szoboszlai Mata János (1907-1944) jelzés nélküli grafikája. 10x14 és 10x7 cm
16645.

1 800 HUF

Fedák cipőkrém a legjobb, [Bp.], Bruchsteiner-ny., jelzett a dúcon, litográfia.
16646.

1 600 HUF

cca 1910 Faragó Géza (1877-1928): "Marha mond a mester igyál Gottschlig rumot?", reklámos litografált számoló cédula, Bp., Globus-ny., jelzett a dúcon, 12x7 cm
16647.

1 600 HUF

cca 1910 Krisztus a keresztfán és Jeruzsálem, Feszty-Társaság Körkép-Palotájában, litografált számolócédula, Bp., Légrády-ny.,két nyelven.
16648.

1 600 HUF

cca 1910-1920 "Tudja ön már, hogy mi a Lysoform?", színes litho számolócédula, Bp., Globus-ny., a cédula egyik felső sarkán kis hiánnyal.
16649.

1 600 HUF

cca 1910-1920 "Tudja ön már, hogy mi a Lysoform?", színes litho számolócédula, Bp.Bruchsteiner és Fia-ny.,a felső részén kis szakadással.
16650.

1 600 HUF

Blaha puder crém szappan, Gyártja: Müller J. L. Budapest, Bp., Klösz-ny., kis szakadással, litográfia.
16651.

1 600 HUF

1943 Gyoma, Kner Izidor Könyvnyomdája, gépelt levele, és lapja Szabó Imre (1904-1958) könyvkiadó, szerkesztő, az Exodus Könyvkiadó vezetője részére, a megrendelt újévi kártyák ügyében, egy mintával, az egyik fejléces papíron, Kner Imre (1890-1944) a kiadó vezetője, nyomdász, tipográfus, könyvművész autográf aláírásával.
16652.

2 800 HUF

cca 1940 Bazilli M. és fia Villamossági és műszaki vállalata reklámlevél.
16653.

2 000 HUF

1939 Dr. Shell Dormant gyümölcsvédelmi tanácsai reklámlevél
16654.

1 600 HUF

cca 1934-1966 Vegyes könyvreklámok, tájékoztató kiadványok, prospektusok, stb., össz. 15 db, változó állapotban
16655.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF