Glass-objects Number of items: 423
3162600
12105
477
9500
Glass-objects
Hódmezővásárhely Mayer Hermann szikvízgyára feliratos szódás, szikvizes palack jelzett fejjel 27 cm
9 500 HUF
3159397
12106
477
Glass-objects
cca 1950, cseh, Levélnehezék, vörös csillag és sarló-kalapács belső színezéssel, jelzés nélkül, kis pattogzással, m: 8 cm
8 000 HUF
3227841
12107
477
Glass-objects
Maros Újvári amoniak szóda kristály üveg készítéshez. feliratos patikai edény. csiszolt üveg dugóval m: 21 cm
10 000 HUF
3089915
12109
477
Glass-objects
SI-AN Cristallerie olasz színezett üveg váza, címkével jelzett, minimális kopással, m: 28,5 cm
10 000 HUF
3229918
12110
477
Glass-objects
Üveg asztali lámpa, rózsaszín testtel, többrétegű narancsszínű búrával, m: 27 cm
8 000 HUF
3230118
12111
477
Glass-objects
Murano jelzéssel anyagában színezett buborékos kaspó, hibátlan, m: 16,5 vm
7 000 HUF
3223995
12112
477
Glass-objects
cc 1930 Minerva Cluj (Kolozsvár, Erdély) feliratos szódás, szikvizes üveg, sárkányos csőrrel. 31 cm
8 000 HUF
3223996
12113
477
Glass-objects
1939 Dimitrie Bozian Seitin, (Sajtény, Erdély) feliratos szódás, szikvizes üveg, sárkányos csőrrel. 31 cm
9 000 HUF
3164430
12114
477
Glass-objects
Murano levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virág felépítménnyel, csepp alakú üvegtest, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 9 cm
6 000 HUF
3164334
12115
477
Glass-objects
Bohemia levélnehezék. Öntött üveg, beleolvasztott virágcsokor felépítménnyel, ékkőszerűen fazettált, jelzés nélkül, cca 20. sz. első fele, kis kopással, m: 9,5 cm
6 000 HUF
3225238
12116
477
Glass-objects
Murano mohazöld anyagában színezett váza, hutaüveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 41 cm
7 000 HUF
3162630
12117
477
Glass-objects
Kárász György szikvízgyára sárospatak feliratos szódás, szikvizes palack jelzett fejjel Csepel Németh Félix 31 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house