Art-ceramics
Number of items: 305
3172689
11660
477
Art-ceramics
Delft váza. Jelzett, kis mázkopással, m: 14,5 cm
1 000 HUF
3153249
11661
477
Art-ceramics
Karika kulacs. Korond. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 23 cm
3 000 HUF
3153216
11662
477
Art-ceramics
Szilke és tányér. Korond. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 17 cm, d: 17 cm
2 800 HUF
2467239
11663
477
Art-ceramics
Csurgatott mázas kerámia kupa. SDX kupa. Hibátlan. 24 cm
3156029
11664
477
3200
Art-ceramics
Retro iparművészeti kavicsváza. Jelzés nélkül, kis kopással, d: 11 cm
3 200 HUF
3136830
11665
477
2200
Art-ceramics
Kerámia legény. Jelzett, kopással, m: 12 cm
2 200 HUF
3136833
11666
477
Art-ceramics
Keleti zenészek. Rézlemez-bőr falidísz, d: 19,5 cm
1 800 HUF
3175453
11667
477
Art-ceramics
Pataki Kerámia váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 17 cm
2 400 HUF
2719061
11668
477
900
Art-ceramics
Olvashatatlan jelzéssel: Retró kerámia váza. Szájperemén lepattanás. m: 24cm
2792625
11669
477
Art-ceramics
Hagyma tároló, kopott, jelzés nélkül, m: 18 cm
2 400 HUF
3112693
11670
477
Art-ceramics
BG jelzéssel: Kacsintó angyal. gyertyatartó, Mázas kerámia, jelzett, hibátlan 20 cm
2 400 HUF
3112667
11671
477
2200
Art-ceramics
Magiszter. Mázas kerámia figura, jelzés nélkül, botja vége hiányos. 22 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m