https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 140

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm
1
12826.

Jelzés nélkül: Klaudiosz Ptolemaiosz büszt. Égetett agyag. m: 38 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm
1
12827.

Olasz szobrász: Lófej. Öntött bronz, jelzéssel, m: 24,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm
1
12828.

Reményi József(?) (1887-1977): Lány virággal. Jelzett, anyaghibákkal, m: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm
1
12829.

Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm

 
The item is not available
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm
1
12830.

Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869-1829" ón dombormű "LUDVIG" gyártói jelzéssel, 17x29 cm

 
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Number of bids:
0
 
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. m: 33 cm
1
12831.

Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan. m: 33 cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
Balázs István (1908-1997): Munkás. cca 1960, jelzett, bronz márvány talapzaton, melyre nincs rögzítve.Teljes m: 19 cm
1
12832.

Balázs István (1908-1997): Munkás. cca 1960, jelzett, bronz márvány talapzaton, melyre nincs rögzítve.Teljes m: 19 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Antal Károly (1909-1994): Bartók Béla. Engóbozott terrakotta, jelzett, kopással, m: 30,5 cm
1
12833.

Antal Károly (1909-1994): Bartók Béla. Engóbozott terrakotta, jelzett, kopással, m: 30,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
 
Veres Kálmán: Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1
12834.

Veres Kálmán: Fagylaltoskocsi. Öntött bronz, jelzett: VK, 31x21x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

 
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Number of bids:
0
 
Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm
1
12835.

Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
4 db görög műgyanta szobor: Dávid, Diszkoszvető, Három grácia, térdelő női akt. Változó állapotban, m: 12 - 17 cm
1
12836.

4 db görög műgyanta szobor: Dávid, Diszkoszvető, Három grácia, térdelő női akt. Változó állapotban, m: 12 - 17 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Bagoly, műgyanta szobor, fülén és alsó részén kisebb sérülésekkel, m: 12,5 cm
1
12837.

Bagoly, műgyanta szobor, fülén és alsó részén kisebb sérülésekkel, m: 12,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment