Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 140

12766.

16 000 HUF
43,36
50,00

Makovinyi Kálmán (1904-1963): Bánat. Engóbozott terrakotta, jelzett, sérült, javított, m: 38 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12767.

26 000 HUF
70,46
81,25

Gyenes Tamás (1920-1963): Szerelmespár. Festett gipsz, 1963, jelzett, m: 24,5 cm
12768.

8 000 HUF

Rácz Edit (1936- ): Gyermek pár és Skorpió. 2 darab plasztika, jelzett, 11x11 cm
12769.

8 000 HUF

12770.

65 000 HUF
176,15
203,13

12771.

24 000 HUF
65,04
75,00

12772.

220 000 HUF
596,21
687,50

Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005): Halak. Bronz plasztika, bársonyborítású keretre applikálva, jelzés nélkül, 27x24 cm
12773.

1 000 HUF
35

12774.

180 000 HUF
487,80
562,50

12775.

90 000 HUF
243,90
281,25

Fej figura figuratív afrikai keményfa faragás 14 cm
12776.

3 000 HUF

Groteszk figuratív afrikai keményfa faragás, 32 cm
12777.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF