Advertisement

Number of items: 304

Vegyes reklám tétel, benne cca. 69 db reklámos papírtasak, csomagolás, címke, stzámolócédula
16820.

5 000 HUF

Bácsényszki József kolozsvári ékszerész díszdoboza
16821.

2 000 HUF
9

cca 1914 F. Missler-Bremen tengerjáró hajó jegy tartó, szövet 19x11 cm
16822.

6 000 HUF

Dvorzsák Ferenc hentes mester Bp. III. Szentlélek tér üres jegyzetfüzete, néhány lap kitépve
16823.

2 800 HUF

1948 Mauthner árjegyzék. Bp., Athenaeum-ny., 32 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos, helyenként lapszéli sérülésekkel.
16824.

2 000 HUF

1918 The British Reinforced Concrete Engineering Company, Ltd. - B.R.C. Reinforcements. Brit vasbetonipari cég ismertető kiadványa, fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, 172 p.
16825.

2 000 HUF

cca 1930-1935 Weiss Manfréd Acél- és Fémművei Rt. - Globus BD I. és BD IV. kazánok. Bp., Közlekedési-ny., 52 p. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón némi kopással.
16826.

2 000 HUF

cca 1950 Cirkusz plakát 42x14 cm
16827.

4 000 HUF

cca 1980 2 db Ofotért képes katalógus, magazin
16828.

3 000 HUF

Ada-Kale (Ada-Kaleh) cigarettás doboz, kopásnyomokkal, 7,5×8,5×1,5 cm
16829.

1 000 HUF
14

Szabó László: A hirdetés tudománya. Bp., [1928], Est,(Athenaeum-ny.). 120 p. Számos izgalmas, reklám témájú szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
16830.

2 800 HUF

cca 1920 Roberto di Cassino orpheuma, műsoros reklámlap, hajtott, kissé gyűrött, 42,5x15 cm
16831.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF