https://www.darabanth.com/en/476-Online-auction/476.0/Books/Books-Travelling-Local-History~1500019/Csepel-Szerk-Ladanyi-Miksa-Bp-1934-Magyar-Varosok-Monografiaja-Kiadohivatala-Magyar~II3215917
3215917
19022
476
4800
Books: Travelling, Local History
4 800 HUF
Description:
Csepel. Szerk.: Ladányi Miksa. Bp., 1934, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala (Magyar városok monográfiája). Kiadói aranyozott vászonkötésben, laza és kissé sérült kötéssel, cÃmlap hiányzik, festett felsÅ‘ lapélekkel.
Share:
Photo of the item taken by
: karap_norbert
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m