Printed Materials Number of items: 425
3235773
17747
476
3200
Printed Materials
1942 Nyomdász évkönyv és útikalauz, sok szöveges és képes reklámmal, 155p
3 200 HUF
3233105
17748
476
Printed Materials
1942 Turán. Magyar néprokonsági szemle. XXV. évfolyam, 1942. (Egy kötetben). Szerk.: Cholnoky Jenő és Virányi Elemér. Bp., Turáni Társaság ("Élet"-ny.), 2 sztl. lev.+ 200 p. Oldalszámozáson kívül fekete-fehér képekkel. Félvászon-kötésben.
4 000 HUF
1861810
17749
476
Printed Materials
1942 Az egri Dobó István gimnázium évkönyve. 42p.
2 800 HUF
3233638
17750
476
Printed Materials
1942 Mit rajzolunk az idén? Szemlélet utáni stb. rajzolás, díszítő tervezgetések, a magyar népművészet ismertetése. Szerk. és a kiadásért felelős: Tirpák Sándor. Számos fekete-fehér és színes illusztrációval. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a füzettől különvált borítóval.
1 400 HUF
2606816
17751
476
3800
Printed Materials
1942 Közúti szükséghídépítés 36 t kihúzható táblázatok, skálák. Egészvászon kötésben. 18x12 cm
3 800 HUF
3232687
17752
476
Printed Materials
1943 Szálasi Ferencet éltető, nyilaskeresztes röplapok, Ferenc nap alkalmából, hozzá borítékkal
8 000 HUF
3195005
17753
476
Printed Materials
1 400 HUF
3195881
17754
476
Printed Materials
1943 Beszámoló a magyarhoni Gusztáv Adolf Gyámintézet 1943 évi munkájáról
1 200 HUF
3220730
17755
476
Printed Materials
1 400 HUF
2744345
17756
476
Printed Materials
1 200 HUF
3241569
17757
476
Printed Materials
1943-1944 Magyar Csillag 1941 I. évf. 1-3., Teljes., 1942 II. évf. 1-14. Teljes., 1943 III. évf. 17-24., 1944 IV. évf. 1-7. szám. Utolsó száma (IV. 8.) a nyomdából már nem került forgalomba, Magyarország német megszállása miatt betiltották.
8 000 HUF
3145478
17758
476
Printed Materials
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house