Military

Number of items: 124

34207.

1 600 HUF

34208.

120 000 HUF
325,20
375,00

1992. "Szolgálati Jel (érdem után) III. osztálya" tombak kitüntetés munkadarabja (~53mm) T:AU Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 3rd Grade" tombac decoration, workpiece (~53mm) C:AU NMK 787.
34209.

3 000 HUF

34210.

1 000 HUF

34211.

4 000 HUF

~2000. "1956-os Emlékérem" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:XF NMK 749.
34212.

4 000 HUF

2002. "Szolgálati Érdemjel Arany Fokozat" részben aranyozott, zománcozott tombak kitüntetés, mellszalagon, eredeti tokban, szalagsávval T:AU Hungary 2002. "Distinction for Service of Merit 1st Grade" enamelled, partially gilt tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in original case C:AU NMK 788
34213.

6 000 HUF
11

34214.

3 000 HUF

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-mas Emlékkereszt" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF kis patina Hungary 1913. "Commemorative Cross / 1912-1913" bronze decoration with original ribbon C:XF little patina NMK 275.
34215.

6 000 HUF

1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés eredeti mellszalagon T:XF kopott aranyozás 1923. Hungary "Distinction for Long Service for the soldiers, 3rd class" bronze decoration with original ribbon C:XF worn gild NMK 357.
34216.

10 000 HUF

34217.

6 000 HUF

~2021. "Magyar Honvédség Parancsnoka (HVKF) - Dr. Ruszin-Szendi Romulusz altábornagy" aranyozott fém jelvény tű nélkül (2xklf, magyar és angol nyelvű gravírozással) T:XF kopott aranyozás
34218.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF