Number of items: 501

21292.

1 600 HUF

21293.

600 HUF
1,63
1,88

21294.

1 600 HUF

21295.

500 HUF
1,36
1,56

1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
21296.

1 600 HUF

Rod Stewart: Rod. The Autobiography. London, 2012, Century, angol nyelven, kartonált papírkötés, karton védőborítóval.
21297.

2 000 HUF

21298.

2 800 HUF

A Magyar Társadalom Lexikonja. Bp., 1930, Magyar Társadalom Lexikonja Kiadóvállalat. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, 640+82 (fekete-fehér fotók) p. Első kiadás.
21299.

1 400 HUF

A Szovjetunió békéért és a haladásért. Bp., 1950. HM csoportfőnökség. 208p. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon kötés, zománcozott bronz plakettel.
21300.

2 400 HUF

Weöres Sándor: 111 vers. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésen, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
21301.

1 600 HUF

Weöres Sándor: Áthallások, Bp., 1977 Szépirodalmi kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21302.

1 000 HUF

Kepes Ferenc: Schmitt Jenő Henrik élete és tanítása. Bp., 1918, Táltos. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
21303.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF