Books: Other rarities Number of items: 501
3116736
21292
475
1 600 HUF
3115701
21293
475
600
2330455
21294
475
1 600 HUF
3100254
21295
475
500
2857923
21296
475
1988 Tolnai Világlapja 1901-1944. Válogatta, a bevezető tanulmányt írta: Rapcsányi László. Bp., 1988, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötésben.
1 600 HUF
3190037
21297
475
Rod Stewart: Rod. The Autobiography. London, 2012, Century, angol nyelven, kartonált papírkötés, karton védőborítóval.
2 000 HUF
3192751
21298
475
2 800 HUF
3204704
21299
475
A Magyar Társadalom Lexikonja. Bp., 1930, Magyar Társadalom Lexikonja Kiadóvállalat. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, 640+82 (fekete-fehér fotók) p. Első kiadás.
1 400 HUF
3205934
21300
475
A Szovjetunió békéért és a haladásért. Bp., 1950. HM csoportfőnökség. 208p. Gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon kötés, zománcozott bronz plakettel.
2 400 HUF
3213868
21301
475
Weöres Sándor: 111 vers. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésen, kiadói kissé foltos papír védőborítóval, jó állapotban.
1 600 HUF
3213870
21302
475
Weöres Sándor: Áthallások, Bp., 1977 Szépirodalmi kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1 000 HUF
3212443
21303
475
Kepes Ferenc: Schmitt Jenő Henrik élete és tanítása. Bp., 1918, Táltos. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house