Number of items: 501

Giannalberto Bendazzi: Woody Allen. A művész, a botrányhős. (Pécs), é.n., Alexandra. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
21256.

1 400 HUF

Dr. Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Ford.: Dr. Feldmann Sándor. Bp., 1926, Rozsnyai Károly. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben,
21257.

1 600 HUF

Chamisso, Adalbert von: Schlemihl Péter csodálatos története. Ford.: Bálint Lajos. Zádor István nyolc eredeti kőrajzával. Bp., 1921, Genius, 123+(1) p.+ 8 (litográfiák) t. A kötésterv Végh Gusztáv munkája. Kiadói félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, . Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
21258.

1 600 HUF

Szigethy Gábor 2 kötete: Ruttkai. Bp, 1987, Terra-Kossuth Nyomda. + Latinovits. Bp., 1988, Officina Nova. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21259.

1 600 HUF

[Shakespeare, William] Shakspere tragédiái. I. köt. [Romeo és Julia. Othello. Cymbeline. Macbeth. Lear király. Hamlet.] Ford.: Szász Károly, Rákosi Jenő, Vörösmarty Mihály, Arany János. Shakspere Összes Szinművei I. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ XXXV+(1)+609+(3) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, némi kopással, belül nagyrészt jó állapotban.
21260.

1 800 HUF

Kriza János: Székely népköltési gyűjtemény. Összesítő válogatás a kiadott és kéziratos hagyatékból. I-II. köt. Bp., 1956, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4150 példányban.
21261.

1 600 HUF

Michel de Montaigne: Esszék. I-III. köt. Ford.: Csordás Gábor. Pécs, 2013, Jelenkor. Kiadói papírkötés.
21262.

1 600 HUF
17

2 db Pilinszky János mű: A mélypont ünnepélye I-II. Bp., 1984. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. + Pilinszky János összegyűjtött versei. Szerk.: Jelenits István. Bp., 1992. Századvég Kiadó. Kiadói papírkötésben.
21263.

1 800 HUF

2 db Erdélyhez kapcsolódó kötet: Nyirő József: Uz Bence. Bp., 1936. Révai. Kiadói egészvászon-kötésben, sérült gerinccel. + Erdélyi Csillagok. Arcok Erdély szellemi multjából. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmives Céh díszkiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
21264.

1 600 HUF

Tolnai Regénytára 12 kötete (10 cím.) Bp., én., Tolnai. Kiadói papírkötések.
21265.

1 800 HUF

Moldova György 2 műve:   Az élátkozott hivatal. [Bp.], Urbis. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott, 001. számú példány.;   Akit a mozdony füstje megcsapott... Riport. Bp.,1995., Dunakanyar 2000. 5. kiadás. Kiadói kemény-kötés. Számozott, 003. számú példány.;
21266.

1 600 HUF

21267.

60 000 HUF
162,60
187,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF