Art-ceramics

Number of items: 260

Kuglófsütő. Dél-Alföld, 20. sz. eleje, kis sérüléssel, d: 23,5 cm
11261.

5 000 HUF

Fazék. cca 1900, Dél-Alföld, kopásokkal, m: 25 cm
11262.

6 500 HUF
17,62
20,31

2 darab szilke. Zemplén, 20. sz. első fele, kis sérüléssel, m: 19-22 cm
11263.

5 000 HUF

Szilke. Zemplén, 19. sz. második fele, kis sérüléssel, m: 23 cm
11264.

5 000 HUF

Butella. Felvidék, cca 19. sz. vége, jó állapotban, m: 19,5 cm
11265.

6 000 HUF

Kancsó. Felvidék, cca 19. sz. közepe, mázhibákkal, m: 10 cm
11266.

4 600 HUF
12,47
14,38

Korsó. Mezőtúr, 20. sz. eleje, kis mázhibákkal, m: 18 cm
11267.

4 000 HUF

Korsó. Mezőtúr, 20. sz. eleje, kis mázhibákkal, m: 16 cm
11268.

4 000 HUF

Fazék. Ungvár, 19. sz. második fele, sérült, hiánnyal, m: 20,5 cm
11269.

4 600 HUF
12,47
14,38

Mozsár. Mázas kerámia, Dél-Alföld, cca 19. sz. közepe - második fele, sérüléssel, m: 12 cm
11270.

4 000 HUF

Szilke. Tiszántúl, cca 1900, kis sérüléssel, m: 17 cm
11271.

4 000 HUF

Aratókorsó. cca 19. sz. közepe, Kalocsa, sérüléssel, m: 22 cm
11272.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF