https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 81

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Csillag István (1881-1968) ~1909. "Spárta Atlétikai Klub" bronz díjplakett márvány talapzatra erősítve, gravírozott "Dr. Barta Bélának szeretettel" bronz táblácskával (60x35mm; talapzat: 145x100x30mm) T:XF,VF a márványon sérülés
1
31990.

Csillag István (1881-1968) ~1909. "Spárta Atlétikai Klub" bronz díjplakett márvány talapzatra erősítve, gravírozott "Dr. Barta Bélának szeretettel" bronz táblácskával (60x35mm; talapzat: 145x100x30mm) T:XF,VF a márványon sérülés

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1981. "Egyetemes Magyar Teniszsportért - Száz éves évforduló 1881-1981" nagyméretű Hollóházi porcelánból készült sport emlékplakett (172mm) T:AU
1
31991.

1981. "Egyetemes Magyar Teniszsportért - Száz éves évforduló 1881-1981" nagyméretű Hollóházi porcelánból készült sport emlékplakett (172mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1- ph.
1
31992.

1981. "Szeged 1981 / Huszonötödik Nemzetközi Maratoni Verseny" kétoldalas, bronz futósport emlékérem (60mm) T:1- ph.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina
1
31993.

1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina

 
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Number of bids:
0
 
1983. "XXVII. Barátság Nemzetközi Atlétikai Verseny - Veszprém" műgyantás bronz jelvény T:XF
1
31994.

1983. "XXVII. Barátság Nemzetközi Atlétikai Verseny - Veszprém" műgyantás bronz jelvény T:XF

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph
1
31995.

1985. "Az Antenna és a Pénzügy csapatainak fúziójára emlékezve 1955-1985" kétoldalas Br futball emlékérem (53mm) T:2 ph

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina
1
31996.

1986. "41. Rallye FIM Budapest 1986. 07.24-26." egyoldalas ezüstpatinázott bronz motorsport emlékérem (70mm) T:1- enyhén kopott ezüstözés, patina Hungary 1986. "41th Rallye FIM Budapest 1986. 24-26.07." one-sided, silver-patinated bronze motorsport commemorative medallion (70mm) C:AU lightly worn silver-plating, patina

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-
1
31997.

1988. "A XX. Nike Kupa emlékére" öntött bronz emlékérem tokban (120mm) T:1-

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (89mm) T:AU kis patina
1
31998.

1992. "A kosárlabdasportért 50 / 1942-1992" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (89mm) T:AU kis patina

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
~2010. "Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC" vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC
1
31999.

~2010. "Kővári Károly emlékverseny Balatonfüred I. / BKV Előre SC" vitorlás sport, kétoldalas öntött bronz emlékérem, bársony dísztalpon (102mm) T:UNC

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
zDN "Hortobágyi Lovasnapok" műgyantás sárgaréz jelvény hátoldalán rögzítő pántokkal (50x45mm) T:XF
1
32000.

zDN "Hortobágyi Lovasnapok" műgyantás sárgaréz jelvény hátoldalán rögzítő pántokkal (50x45mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF
1
32001.

DN "Senior Grand Prix Szeged" kétoldalas bronz emlékplakett (90mm) T:XF

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment