Military

Number of items: 53

33399.

5 000 HUF

~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:AU
33400.

3 600 HUF
9,76
11,25

1989. "MN (Magyar Néphadsereg) RAEK (Repülőanyag Ellátó Központ) 1949-1989" bronz plakett (90mm) T:AU
33401.

5 000 HUF

ifj. Szlávics László (1959-) DN "Balassi Bálint / Emlékül a Magyar Honvédségtől" kétoldalas Cu emlékérem eredeti tokban (38mm) T:UNC
33402.

400 HUF
1,08
1,25

ifj. Szlávics László (1959-) "Kossuth Lajos / Emlékül a magyar honvédségtől" kétoldalas Cu emlékérem (38mm) T:AU
33404.

2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok ~2000. "Az Egyesült Államok Európai Parancsnoksága" kétoldalas, műgyantás bronz emlékérem (38mm) T:UNC USA ~2000. "Headquarters - United States European Command" double-sided, synthetic resin bronze medallion (38mm) C:UNC
33405.

800 HUF

Ausztria 1932. "Osztrák Háborús Emlékérem" bronz emlékérem mellszalag nélkül T:XF ph. Austria 1932. "Great War Commemorative Medal" bronze decoration without ribbon T:XF edge error
33406.

1 600 HUF

33407.

5 000 HUF

Bulgária 1974. "Jubileumi Emlékérem a Felszabadulás 30. évfordulójára" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:UNC
33408.

1 000 HUF

Lengyelország ~1980. "A Lengyel Néphadsereg / Lenino 1943. X. 12-13." bronz emlékérem. Szign.:AN (69mm) T:AU Poland ~1980. "Ludowe Wojsko Polskie / Lenino 12-13. X. 1943." bronze commemorative medallion. Sign.:AN (69mm) C:AU
33409.

1 000 HUF

Német Szövetségi Köztársaság 1960-1970 k. "Német Légierő" aranyozott fém emlékplakett, sarkainál apró lyukakkal az akasztást segítendő (129x102mm) T:AU FRG ~1960-1970. "Deutsche Luftwaffe" gilt metal commemorative plaque with small holes in the corners for hanging (129x102mm) C:AU
33410.

2 800 HUF

Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen, részben Au kitüntetés mellszalag nélkül (50x50mm) T:AU Italy 1868. "Order of the Crown of Italy, Commander's Cross" enamelled, partially Au decoration without hallmark and ribbon (50x50mm) C:AU
33411.

65 000 HUF
176,15
203,13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF