19060.
Closed 474. Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Mikecs László: Románia. Útijegyzetek. Bolyai Könyvek. Bp.,1940, Bolyai Akadémia. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.