Books: Tales

Number of items: 75

Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Bp., [1890], Lauffer 180. p + 8 t.Kiadói rajzos, kissé megkopott, félvászon kötésben
21028.

2 400 HUF

Kalíla és Dimna. Klasszikus arab mesék. Ford.: Prileszky Csilla. Elter István utószavával és jegyzeteivel. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1978, Európa. Kiadói félvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapokkal, jó állapotban.
21029.

1 200 HUF

2 db könyv - Petőfi Sándor: János vitéz. 2008, Móra. Róna Emy rajzaival. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Grimm: Jankó szerencséje. Róna Emy rajzaival. Bp., 1961, Móra. Kiadói papírkötés, sarkán gyűrődéssel.
21030.

6 000 HUF

Vegyes mesekönyv tétel, 11 db:  A TV-maci karácsonya, Joó Katalin: A hétfejű pótnagymama, Csukás István: Makk Marci, Csukás István: Mirr Murr, A szállást kérő róka (x2), Egyszem maci, A répa, A gomba alatt, Mese-móka, Jancsi és Juliska. Térbeli mesekönyv.
21031.

3 600 HUF
9,76
11,25

A. Laptyev - H. Zmatlíkova: Vau - Vau - Vau. Ford.: Rab Zsuzsa. H. Zmatlíkova illusztrációival. Bratislava/Pozsony, 1968., Mladé letá. 2. kiadás. Kihajtható mesekönyv, kissé kopott borítóval.
21032.

2 000 HUF

Gazdag Erzsi: Itt a tavasz. Reich Károly. Bp.,1967., Móra. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
21033.

2 000 HUF

A tücsök meg a hangyák. Bratislava/Pozsony, 1986, Mladé letá. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
21034.

2 000 HUF

Zelk Zoltán: Kiskedden. Reich Károly. Bp., én., Minerva. Kihajtható mesekönyv, kopott borítóval.
21035.

2 000 HUF

Mit látsz a képen? Gábor Éva rajzaival. Bp., 1963, Móra. Kihajtható mesekönyv, kis kopásnyomokkal.
21036.

2 000 HUF

Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., é. n., Offset Nyomda. Kihajtható képeskönyv. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy táblán sérüléssel, az egyik madzag hiányzik.
21037.

2 000 HUF

Vojtech Kubasta: A csizmás kandúr. (Térbeli mesekönyv). Prága, 1969, Artia. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé sérült, foltos.
21038.

2 400 HUF

Rudyard Kipling: A magányosan sétáló macska. Bp., 1989, Móra. Szántó Piroska rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
21039.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF