Books: Tales Number of items: 75
3218705
21028
474
Books: Tales
Csengey Gusztáv: A mocsarak királya. Bp., [1890], Lauffer 180. p + 8 t.Kiadói rajzos, kissé megkopott, félvászon kötésben
2 400 HUF
3171468
21029
474
Books: Tales
Kalíla és Dimna. Klasszikus arab mesék. Ford.: Prileszky Csilla. Elter István utószavával és jegyzeteivel. A könyv borító illusztrációja Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1978, Európa. Kiadói félvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóban, kissé foltos lapokkal, jó állapotban.
1 200 HUF
3200978
21030
474
Books: Tales
2 db könyv - Petőfi Sándor: János vitéz. 2008, Móra. Róna Emy rajzaival. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban + Grimm: Jankó szerencséje. Róna Emy rajzaival. Bp., 1961, Móra. Kiadói papírkötés, sarkán gyűrődéssel.
6 000 HUF
3217554
21031
474
Books: Tales
Vegyes mesekönyv tétel, 11 db: A TV-maci karácsonya, Joó Katalin: A hétfejű pótnagymama, Csukás István: Makk Marci, Csukás István: Mirr Murr, A szállást kérő róka (x2), Egyszem maci, A répa, A gomba alatt, Mese-móka, Jancsi és Juliska. Térbeli mesekönyv.
3 600 HUF
3217699
21032
474
Books: Tales
A. Laptyev - H. Zmatlíkova: Vau - Vau - Vau. Ford.: Rab Zsuzsa. H. Zmatlíkova illusztrációival. Bratislava/Pozsony, 1968., Mladé letá. 2. kiadás. Kihajtható mesekönyv, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
3217689
21033
474
Books: Tales
Gazdag Erzsi: Itt a tavasz. Reich Károly. Bp.,1967., Móra. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
2 000 HUF
3217682
21034
474
Books: Tales
A tücsök meg a hangyák. Bratislava/Pozsony, 1986, Mladé letá. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval.
2 000 HUF
3217677
21035
474
Books: Tales
Zelk Zoltán: Kiskedden. Reich Károly. Bp., én., Minerva. Kihajtható mesekönyv, kopott borítóval.
2 000 HUF
3217640
21036
474
Books: Tales
Mit látsz a képen? Gábor Éva rajzaival. Bp., 1963, Móra. Kihajtható mesekönyv, kis kopásnyomokkal.
2 000 HUF
3217794
21037
474
Books: Tales
Petőfi Sándor: János vitéz. Plasztikus képekben, Róna Emy rajzaival. Bp., é. n., Offset Nyomda. Kihajtható képeskönyv. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, egy táblán sérüléssel, az egyik madzag hiányzik.
2 000 HUF
3217950
21038
474
Books: Tales
Vojtech Kubasta: A csizmás kandúr. (Térbeli mesekönyv). Prága, 1969, Artia. Kiadói félvászon-kötés, helyenként kissé sérült, foltos.
2 400 HUF
3216247
21039
474
Books: Tales
Rudyard Kipling: A magányosan sétáló macska. Bp., 1989, Móra. Szántó Piroska rajzaival illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house