4 000 HUF
May Erskine Tamás: Az angol parliament és eljárása. Írta --, az angol alsóház segédjegyzője. A 4-dik kiadás után átdolgozta Barsi József. Pest, 1866, Ráth Mór, 6+376+XV p. 2.-ik jutányos kiadás. Félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, javított kötéssel, az első 4 lap szélén sérülésekkel, ezek közül a 2. lap javított, foltos lapokkal.