Books: Architecture, Art Number of items: 597
3221564
19770
474
Books: Architecture, Art
Charlotte Franklin: 40 years Christie's Amsteerdam, az amszterdami Christie's történetét bemutató kiadvány, gazdag képanyaggal illusztrált, 157 p.
2 600 HUF
3216070
19771
474
Books: Architecture, Art
Christie's árverési katalógus, 19. századi bútorok és szobrok témában, 2002
2 400 HUF
3221559
19772
474
Books: Architecture, Art
Christie's árverési katalógus, 19. századi európai festmények témában, 2012
2 000 HUF
3221560
19773
474
Books: Architecture, Art
Christie's árverési katalógus, klasszikus mesterek és 19. századi európai festmények témában, 2010
2 000 HUF
3216066
19774
474
Books: Architecture, Art
Christie's 2 darab árverési katalógus, antik festmények, nyomatok, grafikák témában, 2010-2011
1 600 HUF
3218919
19775
474
Books: Architecture, Art
Gorny & Mosch aukciós katalógus, antik világ tárgyai témakörben, benne rendkívül gazdag képanyaggal római, görög, egyiptomi, stb. tárgyakról, 288p, 2011
6 000 HUF
3221750
19776
474
Books: Architecture, Art
2008 Antik ivóedények árverési katalógus
3 000 HUF
3105066
19777
474
Books: Architecture, Art
Auktionspreise 2 darab árverési katalógus, vegyes műtárgyak témában
2 600 HUF
3216060
19778
474
Books: Architecture, Art
Pandolfini árverési katalógus, 16-20. századi rajzok, nyomatok, metszetek témában, 2013.
1 600 HUF
3218875
19779
474
Books: Architecture, Art
Lempertz árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 211p, 2008.
2 800 HUF
3221269
19780
474
Books: Architecture, Art
Miller's Antiques Price Guide 1983 (Volume IV). Compiled and edited by Judith and Martin Miller. MJM Publications, 1983, kissé sérült kartonált papírkötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
2 400 HUF
3221272
19781
474
Books: Architecture, Art
Miller's Antiques Price Guide 1991 (Volume XII). Compiled and edited by Judith and Martin Miller. Guild Publications, 1991, kissé kopott kartonált papírkötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house