Books: Architecture, Art

Number of items: 597

Charlotte Franklin: 40 years Christie's Amsteerdam, az amszterdami Christie's történetét bemutató kiadvány, gazdag képanyaggal illusztrált, 157 p.
19770.

2 600 HUF
7,05

Christie's árverési katalógus, 19. századi bútorok és szobrok témában, 2002
19771.

2 400 HUF

Christie's árverési katalógus, 19. századi európai festmények témában, 2012
19772.

2 000 HUF

Christie's árverési katalógus, klasszikus mesterek és 19. századi európai festmények témában, 2010
19773.

2 000 HUF

Christie's 2 darab árverési katalógus, antik festmények, nyomatok, grafikák témában, 2010-2011
19774.

1 600 HUF

Gorny & Mosch aukciós katalógus, antik világ tárgyai témakörben, benne rendkívül gazdag képanyaggal római, görög, egyiptomi, stb. tárgyakról, 288p, 2011
19775.

6 000 HUF

2008 Antik ivóedények árverési katalógus
19776.

3 000 HUF

Auktionspreise 2 darab árverési katalógus, vegyes műtárgyak témában
19777.

2 600 HUF
7,05

Pandolfini árverési katalógus, 16-20. századi rajzok, nyomatok, metszetek témában, 2013.
19778.

1 600 HUF

Lempertz árverési katalógus, vegyes régiségek témában, 211p, 2008.
19779.

2 800 HUF

Miller's Antiques Price Guide 1983 (Volume IV). Compiled and edited by Judith and Martin Miller. MJM Publications, 1983, kissé sérült kartonált papírkötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
19780.

2 400 HUF
16

Miller's Antiques Price Guide 1991 (Volume XII). Compiled and edited by Judith and Martin Miller. Guild Publications, 1991, kissé kopott kartonált papírkötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
19781.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF