Books: Architecture, Art Number of items: 597
3218012
20250
474
2200
Books: Architecture, Art
Pulszky Károly - In memoriam. Pulszky Károly emlékének. With a summary in English. Szerk.: Mravik László. Bp., 1998. Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
2 200 HUF
3218009
20251
474
2200
Books: Architecture, Art
Paintings from Poland. Símbolism to Modern Art (1880-1939) / Malarstwo polskie. Od symbolizmu do sztuki nowoczesnej (1880-1939). Szerk.: Fionnuala Croke; Dorota Folga-Januszewska. Dublin, 2007. National Gallery of England. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Lengyel és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben.
2 200 HUF
3214896
20252
474
Books: Architecture, Art
Kunstpreis-Jahrbuch 1978-1979. Band XXXIV. Szerk.: Christian Müller. München, 1979, Kunst und Technik Verlag. Műtárgyakat, festményeket, grafikákat bemutató árverési katalógus, árjegyzék. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
2 000 HUF
3220167
20253
474
Books: Architecture, Art
Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thália Színház. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, borítóm kisebb törésnyommal.
2 400 HUF
3221273
20254
474
Books: Architecture, Art
Miller's Antiques Price Guide 1990 (Volume XI). Compiled and edited by Judith and Martin Miller. Millers Publications, 1990, kissé kopott kartonált papírkötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
2 400 HUF
3218044
20255
474
Books: Architecture, Art
Éber László: Művészeti lexikon. Építészet, szobrászat, festészet, iparművészet. Szerk.: - -. Bp., 1926, Győző Andor. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban
2 400 HUF
3218763
20256
474
Books: Architecture, Art
Színészeti Lexikon II. köt. Színjátszás, színpadművészet, rendezés, film, tánc, varieté, színészies népszokások. Szerk.: Németh Antal. Bp., 1930, Győző Andor (Globus-ny.), 545-1099 p.+(3) p.+72 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.Jó állapotban
2 400 HUF
3219204
20257
474
Books: Architecture, Art
2 600 HUF
3217357
20258
474
Books: Architecture, Art
P. Szűcs Julianna: Szőnyi István. Bp., 1978, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappa, foltos, kopott, szakadt, mappával.
1 800 HUF
3216774
20259
474
Books: Architecture, Art
Malot Hector: Elhagyottan. Ford.: Garády Viktor. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 215+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés (Wolfner Ignác könyvkötő Bp.), kissé kopott borítóval és gerinccel, előzéken korabel név- és ajándékozási bejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
1 800 HUF
2861273
20260
474
Books: Architecture, Art
1 000 HUF
3148358
20261
474
Books: Architecture, Art
Feketén-fehéren. / In Black and White. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Gelencsér Rothman Éva. Bp., 2001, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal, többek közt Kovács Péter, Szurcsik József műveivel illusztrálva. Kiadói papírkötés
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house