Books: Architecture, Art

Number of items: 597

Pulszky Károly - In memoriam. Pulszky Károly emlékének. With a summary in English. Szerk.: Mravik László. Bp., 1998. Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
20250.

2 200 HUF
5,96
6,88

Paintings from Poland. Símbolism to Modern Art (1880-1939) / Malarstwo polskie. Od symbolizmu do sztuki nowoczesnej (1880-1939). Szerk.: Fionnuala Croke; Dorota Folga-Januszewska. Dublin, 2007. National Gallery of England. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Lengyel és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben.
20251.

2 200 HUF
5,96
6,88

Kunstpreis-Jahrbuch 1978-1979. Band XXXIV. Szerk.: Christian Müller. München, 1979, Kunst und Technik Verlag. Műtárgyakat, festményeket, grafikákat bemutató árverési katalógus, árjegyzék. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20252.

2 000 HUF

Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thália Színház. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, borítóm kisebb törésnyommal.
20253.

2 400 HUF

Miller's Antiques Price Guide 1990 (Volume XI). Compiled and edited by Judith and Martin Miller. Millers Publications, 1990, kissé kopott kartonált papírkötés, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
20254.

2 400 HUF

Éber László: Művészeti lexikon. Építészet, szobrászat, festészet, iparművészet. Szerk.: - -. Bp., 1926, Győző Andor. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban
20255.

2 400 HUF

Színészeti Lexikon II. köt. Színjátszás, színpadművészet, rendezés, film, tánc, varieté, színészies népszokások. Szerk.: Németh Antal. Bp., 1930, Győző Andor (Globus-ny.), 545-1099 p.+(3) p.+72 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.Jó állapotban
20256.

2 400 HUF

20257.

2 600 HUF
7,05

P. Szűcs Julianna: Szőnyi István. Bp., 1978, Corvina, 4+8 p.+12 (reprodukciók) t. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói papírmappa, foltos, kopott, szakadt, mappával.
20258.

1 800 HUF

Malot Hector: Elhagyottan. Ford.: Garády Viktor. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner, 215+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés (Wolfner Ignác könyvkötő Bp.), kissé kopott borítóval és gerinccel, előzéken korabel név- és ajándékozási bejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
20259.

1 800 HUF

20260.

1 000 HUF

Feketén-fehéren. / In Black and White. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Gelencsér Rothman Éva. Bp., 2001, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal, többek közt Kovács Péter, Szurcsik József műveivel illusztrálva. Kiadói papírkötés
20261.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF