Books: Architecture, Art

Number of items: 597

cca 1990-2000 Qualitas Galéria 2 kiállítási katalógusa
20142.

2 000 HUF

20143.

2 000 HUF

Lóránt János Demeter, 2 db katalógus: Akvarellek. H.n., 1995, k.n. + Akvarellek, olajfestmények, rajzok, szobrok 2000-2004. Kecskemét, é.n., Ágo-Art Galéria. Kiadói papírkötés.
20144.

1 200 HUF

Párkányi Raab Péter: Szobrok. / Sculptures. / Sculpturen. (Aláírt!). Bp., 1999, magánkiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. A művész, Párkányi Raab Péter (1967- ) Kossuth-díjas szobrász által aláírt példány.
20145.

2 800 HUF

Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Bp., 1950, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón apró kopásnyomokkal.
20146.

1 200 HUF

Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház ismertetése. Szombathely, 1942, Martineum Rt., 41+3 p. Kiadói egészvászon-kötés. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.
20147.

1 200 HUF

Fitz Artur: Salamon Ferencz mint műbíráló. Bp., 1912, Németh József, 35+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, leszakadt borítóval, de belül jó állapotban.
20148.

1 000 HUF

Magyar Művészet folyóirat 2024/2 sz. Többek közt Turi Attila írásával Makovecz Imre szellemi örökségéről. Kiadói papírkötés.
20149.

1 400 HUF

Ingo Glass, Vasarely Múzeum, Budapest, 1996. Neukeferloh-München, 1996, Lutz Garnies. Kiadói papírkötés.
20150.

1 600 HUF

Kováts Albert (szerk.): "ironikus és Fenséges" Paizs László emlékezete. Bp., 2010, Magyar Festők Társasága. 35+1p. Színes képekkel, többek közt Paizs László, Barabás Márton, Haraszty István, Pauer Gyula műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
20151.

2 800 HUF

Vance Kirkland festőművész. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1997, BTM. Papírkötésben, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrált.
20152.

1 600 HUF

1960-1961 The Studio folyóirat 6 száma (1960. nov., dec., 1961. feb., ápril, máj., nov.)
20153.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF