Books: Architecture, Art Number of items: 597
3180787
20142
474
Books: Architecture, Art
cca 1990-2000 Qualitas Galéria 2 kiállítási katalógusa
2 000 HUF
3180596
20143
474
Books: Architecture, Art
2 000 HUF
3184618
20144
474
Books: Architecture, Art
Lóránt János Demeter, 2 db katalógus: Akvarellek. H.n., 1995, k.n. + Akvarellek, olajfestmények, rajzok, szobrok 2000-2004. Kecskemét, é.n., Ágo-Art Galéria. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
3181492
20145
474
Books: Architecture, Art
Párkányi Raab Péter: Szobrok. / Sculptures. / Sculpturen. (Aláírt!). Bp., 1999, magánkiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. A művész, Párkányi Raab Péter (1967- ) Kossuth-díjas szobrász által aláírt példány.
2 800 HUF
3181364
20146
474
Books: Architecture, Art
Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Bp., 1950, Művelt Nép. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón apró kopásnyomokkal.
1 200 HUF
3182407
20147
474
Books: Architecture, Art
Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház ismertetése. Szombathely, 1942, Martineum Rt., 41+3 p. Kiadói egészvászon-kötés. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.
1 200 HUF
3181898
20148
474
Books: Architecture, Art
Fitz Artur: Salamon Ferencz mint műbíráló. Bp., 1912, Németh József, 35+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, leszakadt borítóval, de belül jó állapotban.
1 000 HUF
3182928
20149
474
Books: Architecture, Art
Magyar Művészet folyóirat 2024/2 sz. Többek közt Turi Attila írásával Makovecz Imre szellemi örökségéről. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3183227
20150
474
Books: Architecture, Art
Ingo Glass, Vasarely Múzeum, Budapest, 1996. Neukeferloh-München, 1996, Lutz Garnies. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3183292
20151
474
Books: Architecture, Art
Kováts Albert (szerk.): "ironikus és Fenséges" Paizs László emlékezete. Bp., 2010, Magyar Festők Társasága. 35+1p. Színes képekkel, többek közt Paizs László, Barabás Márton, Haraszty István, Pauer Gyula műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
3183356
20152
474
Books: Architecture, Art
Vance Kirkland festőművész. Szerk.: Fitz Péter. Bp., 1997, BTM. Papírkötésben, jó állapotban. Gazdag képanyaggal illusztrált.
1 600 HUF
3180412
20153
474
Books: Architecture, Art
1960-1961 The Studio folyóirat 6 száma (1960. nov., dec., 1961. feb., ápril, máj., nov.)
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house