Printed Materials Number of items: 342
3136380
18402
474
Printed Materials
1 000 HUF
3136541
18404
474
Printed Materials
Szinyei nyomat. papír, nyomat, 73x56 cm, keretezett, üvegezett, . dekoratív
1 000 HUF
3180321
18405
474
Printed Materials
Japán fametszet után készült modern ofszet nyomat, 21x30 cm, üvegezett fakeretben.
3 000 HUF
3144418
18406
474
Printed Materials
3 000 HUF
3104660
18407
474
4200
Printed Materials
4 200 HUF
3217839
18408
474
Printed Materials
Erotikus, kézzel színezett nyomat, paszpartuban, 14×10 cm
6 000 HUF
3217104
18409
474
Printed Materials
4 db focis levelezőlap, gyűjtőkép, stb.
1 600 HUF
3218051
18410
474
Printed Materials
1 200 HUF
3087727
18411
474
9500
Printed Materials
"Életszínvonalunk, szociálpolitikánk a IX. és a X. pártkongresszus közötti időszakban" és "Művelődéspolitikánk a IX. és X. pártkongresszus közötti időszakban", feltekerve, beszakadásokkal,97x68 cm
9 500 HUF
3106000
18412
474
Printed Materials
9 darab gyermeket ábrázoló kartonkép. Kopással, m: 12-13 cm
6 000 HUF
3183394
18413
474
2200
Printed Materials
Hiroshige és egy másik japán művész fametszetei után készült 2 db reprodukció. Üvegezett, sérült és laza keretben. 7,5x12 (x2) cm.
2 200 HUF
3195658
18414
474
Printed Materials
Amerika (USA) nemzeti parkjait, természeti látnivalóit bemutató prospektusok (Yosemite, Utah State Parks, San Francisco Bay City Guide, stb.), össz. 14 db
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house