17785.
Closed 474. Online auction
Music, Musical notes, Instruments
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Orrin Keepnews - Bill Grauer, Jr.: A Pictorial History of Jazz. People and Places from New Orleans to the Sixties. New York, 1981, Bonanza Books. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.