https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 26
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3112518
19215
472
0
3000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Oheroly János: Torna-zsebkönyv Bp., 1896. Hornyánszky. 352p. Kiadói, laza vászonkötésben
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2871556
19216
472
0
6000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3012162
19217
472
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Dr. Komarniczki Gyula: A Magas-Tátra hegyvilága. (Hegymászó- és turistakalauz.) Bp.,1978, Sport. Egészoldalas térképvázlatokkal és képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos lapokkal. A térkép-mellékletek hiányoznak!
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3171954
19247
472
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Papp László hatvan éves. Bp., 1986., Sportpropaganda Vállalat, 24 p. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3144615
19248
472
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Rácz József: Ifjúsági (szub)kultúrák, intézmények, devianciák. Válogatott tanulmányok. Bp., 1998, Scientia Humana. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3171932
19249
472
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Dr. Serényi János: A bátrak harca. Beszélgetések a kalandos életű, 10 danos karatemesterrel Masutatsu Oyamával. Bp., 1988, Origo-press. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3147258
19250
472
0
2400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Orlando Duarte - Alex Bellos: Pelé. Önéletrajz. 2010, GABO. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3162868
19251
472
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Kocsis L. Mihály: Szenvedésbe ágyazott gyönyörűség. Balczó Andrással beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., én., Kairosz. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3145505
19252
472
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Barna Jakab: A játékok könyve a nagyközönség számára. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3167785
19253
472
0
1400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Kocsis L. Mihály: A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Miért hiszek? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3106388
19254
472
0
1200
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
3 db olimpiával kapcsolatos könyv: Ardai Aladár - Peterdi Pál: Ez történt Tokióban.; Kutas - Lakatos - Peterdi: Ez történt Mexikóban.; Kutas István - Lakatos György: München '72. Bp., 1964-1972, Sport. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3081395
19255
472
0
400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Artworks & Paper
1
Tábori Kornél: Baccarat. Fővárosi és vidéki klubok rejtelmei. Az adatokat gyűjtötte: - -. Budapest, [1912]. Nagyharang Kiadóhivatala( A Nap nyomdája). 128 p. Szövegközti ábrákkal. 20 cm. /Nagyharang Ujságirók Könyvtára 2. szám/. Fűzött, Első borító nélkül The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment