Printed Materials Number of items: 338
3197224
17946
472
Printed Materials
1894-1905 A Színház, ill. a Színház és Élet c. színházi és művészeti hetilapok össz. 22 db száma, változó állapotban (közte sérült, foltos)
4 000 HUF
3085831
17947
472
Printed Materials
1 400 HUF
3161478
17948
472
Printed Materials
1896 Győrvármegye törvényhatósági bizottságának hazánk ezeréves fennállása emlékezetére Győrött 1896. évi május hó 11-én tartott ünnepélyes közgyüléséről felvett jegyzőkönyv. (Győr), Gross Testvérek-ny., 18+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, kis lapszéli sérülésekkel, szamárfüles lapokkal.
1 800 HUF
2727511
17949
472
Printed Materials
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
2 000 HUF
3141876
17950
472
Printed Materials
4 000 HUF
3084119
17951
472
Printed Materials
1 600 HUF
3199837
17952
472
Printed Materials
4 000 HUF
3109360
17953
472
Printed Materials
cca 1900 Zrínyi Miklós + II. Szulejmán szultán, a Magyar Nemzet Története 2 db melléklete, hajtva, apró lapszéli sérüléssel, 32,5x26 cm és 37x26 cm
3087922
17954
472
900
Printed Materials
3144879
17955
472
Printed Materials
cca 1900 5 db litho állatos kép (elefánt, páva, stb.), hajtottak
2 800 HUF
3196357
17956
472
Printed Materials
1901 ,,Mercur" Societate actionară de imprumut si păstrare in Năsăud. Raportul anual si Incheierea compturilor pe I-ul an de gestiune 1900. / Merkur Takarék- és Hitel Rt., Naszód. Beszámoló és zárszámadás az 1900. (I.) üzleti évről. Bistrită (Beszterce), 1901, Carol Csallner-ny., 13+(3) p. Román nyelven. Tűzött papírkötés.
2 000 HUF
3196887
17957
472
Printed Materials
1901 A M. Kir. Kúriához benyújtott kérvény, amelyben a magyarláposi választókerületben (Szolnok-Doboka vármegye), 1901. október 2-án megtartott országgyűlési képviselőválasztás (melyet gróf Teleki Sándor nyert meg Kupsa Viktorral szemben) eredményének érvénytelenítését, és új választás kiírását kérelmezik. Bp., Rózsa Kálmán és neje-ny., 14+(2) p. Tűzött papírkötés.
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house