Number of items: 1013

Tiszai Nagy Menyhért (1944-2012): Hajó viharban. Olaj, farost. Jelezve balra lent, hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben. 40x50 cm
11029.

19 000 HUF
51,49
59,38

11030.

36 000 HUF
97,56
112,50

Tuka László (1924-2007): Őszi párviadal (szarvasok). Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (84/100), Üvegezett fakeretben, 32,5×43 cm
11031.

6 000 HUF

Thuróczy Zoltán (1935-): Napraforgók. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal valamint Képcsarnok Vállalat kissl töredékes címkéjével. Apró sérüléssel 60x70 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
11032.

30 000 HUF
81,30
93,75

Tuka László (1924-2007): Muflon. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/100), Üvegezett fakeretben, 41,5×25,5 cm
11033.

3 000 HUF

Tolnay Imre (1968-): Rozsdás idők II., 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA IV/VI számozással. 58x44 cm
11034.

2 800 HUF

Tolnay Imre (1968-): Döntés-levonat, 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA XI/XVII számozással. 48x60 cm
11035.

2 800 HUF

Tarjáni Simkovics Jenő (1895-1995): Kis tájkép, rézkarc, papír, jelzett, számozott (50/39). Üvegezett fakeretben. 9×17 cm
11036.

3 200 HUF
8,67
10,00

Tramontini Ervin (1952-): Badacsony (Balaton). Akril, vászon. Jelezve balra fent. 30x40 cm
11037.

22 000 HUF
59,62
68,75

Tallián Zsóka (-?): Mozgásban. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf ajándékozási sorkkal 1987-ből és Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéivel. Sérült. Dekoratív fakeretben, 33x46 cm
11038.

8 000 HUF

Tavaszy Noémi (1927-2018), 9 db mű egy keretben: Gesztusok. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 85,5x40 cm
11039.

5 000 HUF

Tenkács Tibor (1913-1998): Munkában (Tokaji szőlőhegy?), 1967. Akvarell, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 58×46 cm
11040.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF