Number of items: 1013

Szalay Pál (1953-2015): Téli táj. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán portré tanulmánnyal. Paszpartuban. 26,5x43 cm
10983.

3 200 HUF
8,67
10,00

Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, kisebb lapszéli szakadással. 50,5x45 cm
10984.

5 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. 42x39 cm
10985.

6 000 HUF

Szunyoghy András (1946-): Őz-család. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos, kopott. Paszpartuban. 27,5x61 cm
10986.

4 600 HUF
12,47
14,38

Széchenyi István (1960-): Mediterrán emlék. Olaj, farost. Jelezve balra lent. 30x40 cm. Fakeretben.
10987.

14 000 HUF
37,94
43,75

Szántó Dezső (1958-): Tiszta tér II. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. 12,5x17,5 cm
10988.

4 000 HUF

Szarka Fedor Guido (1974-): Kertem. Réznyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA jelzéssel. 13,5x10,5 cm
10989.

3 600 HUF
9,76
11,25

Szilágyi Imre (1942-): Város (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. 43x49 cm
10990.

6 000 HUF

Szilágyi Imre (1942-): Holdbéli táj. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 50,5x45 cm
10991.

5 000 HUF

Szlabey Zoltán, Zlutain (1956-): Forgás III., 2008. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 2/5 számozással. 35x35 cm
10992.

4 000 HUF

Szőcs Géza (1967-): Olvashatatlan címmel. Rézkarc, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/IV számozással. 36x25 cm
10993.

4 000 HUF

Szigeti András (1972-): Risiko Tours since 2000. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA 14/6 számozással, 27x41 cm
10994.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF