Flea Market

Number of items: 500

Iparművész réz kínáló, 25x18 cm
13657.

2 000 HUF

Joseph Sankey and Sons antik bronz morzsalapát és kefe. Jelzett, h: 31 cm
13658.

3 000 HUF

Petőfi Sándor portréja, Barabás Miklós után, modern nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 41x29 cm. Üvegezett fakeretben, keret egyik sarkában fém veret laza.
13659.

3 000 HUF

Tengeri kagylók és csigák, közöttük festettek is.
13660.

1 600 HUF

Pilsner Urquell fém címerrel díszített üveg sörös pohár, 6 db, eredeti, kissé foltos, kissé sérült dobozában.
13662.

3 600 HUF
9,76
11,25

Antik vulkánfiber koffer megerősített bőr sarkokkal, kopásokkal 45x75 cm
13663.

3 200 HUF
8,67
10,00

Bécsi Dóm fém plakett, jelzéssel, kis kopással, 29,5x15 cm
13664.

2 400 HUF

Galyatető, faragott fa asztali dísztárgy, cigarettatartó, alján címkével jelzett (Egri H.T.SZ.), 17,5x7,5x15 cm
13666.

2 000 HUF

2 db antik ezüstözött tálca, egyik monogramos, jelzéssel, kopással, d: 20 cm, h: 32 cm
13668.

2 400 HUF

Retro kvarclámpa, zsinór nélkül, táskájában, leírással, nincs kipróbálva
13669.

3 000 HUF

2 darab Bonyhád zománcos éjjeli edény, jelzéssel, kopással
13671.

3 000 HUF

Berndorf alpakka gyufatartó és gyertyatartó. Jelzett d: 12 cm
13674.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF