Flea Market Number of items: 500
3140345
13657
471
Flea Market
Iparművész réz kínáló, 25x18 cm
2 000 HUF
3140359
13658
471
Flea Market
Joseph Sankey and Sons antik bronz morzsalapát és kefe. Jelzett, h: 31 cm
3 000 HUF
3127678
13659
471
Flea Market
Petőfi Sándor portréja, Barabás Miklós után, modern nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 41x29 cm. Üvegezett fakeretben, keret egyik sarkában fém veret laza.
3 000 HUF
2124848
13660
471
Flea Market
Tengeri kagylók és csigák, közöttük festettek is.
1 600 HUF
3128107
13662
471
Flea Market
Pilsner Urquell fém címerrel díszített üveg sörös pohár, 6 db, eredeti, kissé foltos, kissé sérült dobozában.
3 600 HUF
2935949
13663
471
3200
Flea Market
Antik vulkánfiber koffer megerősített bőr sarkokkal, kopásokkal 45x75 cm
3 200 HUF
2897286
13664
471
Flea Market
Bécsi Dóm fém plakett, jelzéssel, kis kopással, 29,5x15 cm
2 400 HUF
3018255
13666
471
Flea Market
Galyatető, faragott fa asztali dísztárgy, cigarettatartó, alján címkével jelzett (Egri H.T.SZ.), 17,5x7,5x15 cm
2 000 HUF
2975514
13668
471
Flea Market
2 db antik ezüstözött tálca, egyik monogramos, jelzéssel, kopással, d: 20 cm, h: 32 cm
2 400 HUF
2927235
13669
471
Flea Market
Retro kvarclámpa, zsinór nélkül, táskájában, leírással, nincs kipróbálva
3 000 HUF
2987457
13671
471
Flea Market
2 darab Bonyhád zománcos éjjeli edény, jelzéssel, kopással
3 000 HUF
2960267
13674
471
2200
Flea Market
Berndorf alpakka gyufatartó és gyertyatartó. Jelzett d: 12 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house