Art-ceramics Number of items: 348
3161857
11441
470
Art-ceramics
Retro iparművész padlóváza. Jelzés nélkül, kopással, szájánál befestve, m: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
9 000 HUF
3024286
11442
470
Art-ceramics
Mázas kerámia elefánt posztamens, jelzés nélkül, hibátlan, 35x15x29 cm, tartófelülete 12x13 cm
5 000 HUF
3140300
11443
470
Art-ceramics
Retro német nagyváza. Ökörvérmázas, vaslánc díszítménnyel, jelzett, kis kopással, m: 35,5 cm
12 000 HUF
3088550
11444
470
3200
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Retró kerámia váza, korának megfelelő állapotban, m: 31 cm
3 200 HUF
3182257
11445
470
9500
Art-ceramics
Világhy Árpád (1960-): Szerelmesek. Jelzés nélkül, terrakotta, m: 35 cm
9 500 HUF
3182237
11446
470
8500
Art-ceramics
Nagyméretű miskakancsó. Mezőtúr környéke, jelzés nélkül, m: 30,5 cm
8 500 HUF
3177933
11447
470
Art-ceramics
Bán Károly: Zsugorított mázas kaspó. Jelzet, m: 15 cm
8 000 HUF
3158039
11448
470
Art-ceramics
2 darab habán múzeumi másolat korsó, egyik repedt, m: 22-23 cm
8 000 HUF
3184748
11449
470
Art-ceramics
cca 1900, Petróleumos korsó. Sérüléssel, m: 49 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
8 000 HUF
3161730
11450
470
Art-ceramics
Pesthidegkút csorgatott mázas váza. Jelzés nélkül, kopással, m: 27 cm
6 000 HUF
3161837
11451
470
Art-ceramics
Zöldmázas iparművész kerámia. Jelzett, kis kopással, m: 29,5 cm
6 000 HUF
3161840
11452
470
Art-ceramics
Erdélyi István: Élénk színezésű váza. Jelzés nélkül, kis kopással, m: 31,5 cm
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house