https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Military Number of items: 68
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3161482
32896
470
0
1400
Military
Numismatics
1
1948. "VHBS 1848-1948 - A volt hadifoglyok bajtársi szövetsége a 48-as eszmékért" festett, felvarrható Al jelvény (52x61mm) T:AU,XF
Starting price:
1 400 HUF
3184092
32897
470
0
6500
Military
Numismatics
1
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott "23", bronz kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal. A hozzá tartozó, szintén "23"-as sorszámú aranyozott miniatűrrel T:XF,VF kitüntetés tűje hiányzik, patina
Starting price:
6 500 HUF
2971561
32898
470
0
800
Military
Numismatics
1
1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" aranyozott, műgyantás fém jelvény (26mm) T:AU patina
The item is not available
3183468
32899
470
0
1800
Military
Numismatics
1
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15 és 25 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon (3xklf) T:AU,XF műgyanta hiba
Starting price:
1 800 HUF
3182916
32900
470
0
8000
Military
Numismatics
1
1968. "BM (Belügyminisztérium) Akadémia Határőr" aranyozott, zománcozott sapkajelvény mintapéldánya "Belügyminisztérium" pecséttel ellátott hivatali laphoz erősítve (45x25mm) T:XF zománchiba, patina
Starting price:
8 000 HUF
3179462
32901
470
0
5000
Military
Numismatics
1
Kovács Dezső (1921-2004) 1970. "Csepeli Csőgyár 1920-1970 / Csepel Vas és Fémművek - 50 éves a magyarországi csőgyártás" bronz emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:2
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3181644
32902
470
0
2000
Military
Numismatics
1
1975. "Flottilla 30 év, 1945-1975" műgyantás fém jelvény füllel (~50x48mm) T:AU Hungary 1975. "Flotilla, 30 years 1945-1975" syntetic resin metal badge with ear (~50x48mm) C:AU
Starting price:
2 000 HUF
2886900
32903
470
0
3000
Military
Numismatics
1
Rózsa Péter (1936-2015) ~1970-1980. "MN (Magyar Néphadsereg) Hiradóverseny" kétoldalas, öntött bronz plakett (117x131mm) T:AU
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3183100
32904
470
0
5000
Military
Numismatics
1
1989. "MN (Magyar Néphadsereg) RAEK (Repülőanyag Ellátó Központ) 1949-1989 " bronz plakett (90mm) T:AU
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3127693
32905
470
0
3000
Military
Numismatics
1
~1990-2000. "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:AU patina
Starting price:
3 000 HUF
2987372
32906
470
0
4000
Military
Numismatics
1
1992. "Szolgálati Jel 20 év után" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU NMK.: 760
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3155200
32907
470
0
6000
Military
Numismatics
1
1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel III. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és műgyantás államcímerrel, mellszalagon, tokban T:UNC patina Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service 3rd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon, in case C:UNC patina NMK: 799.
Starting price:
6 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment