https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Military

Number of items: 68

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1948. "VHBS 1848-1948 - A volt hadifoglyok bajtársi szövetsége a 48-as eszmékért" festett, felvarrható Al jelvény (52x61mm) T:AU,XF
1
32896.

1948. "VHBS 1848-1948 - A volt hadifoglyok bajtársi szövetsége a 48-as eszmékért" festett, felvarrható Al jelvény (52x61mm) T:AU,XF

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott "23", bronz kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal. A hozzá tartozó, szintén "23"-as sorszámú aranyozott miniatűrrel T:XF,VF kitüntetés tűje hiányzik, patina
1
32897.

1954. "Magyar Partizán Emlékérem" zománcozott, sorszámozott "23", bronz kitüntető jelvény, hátoldalon "Fegyverrel a hazáért" felirattal. A hozzá tartozó, szintén "23"-as sorszámú aranyozott miniatűrrel T:XF,VF kitüntetés tűje hiányzik, patina

 
Sold
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
2
 
1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" aranyozott, műgyantás fém jelvény (26mm) T:AU patina
1
32898.

1960-1970 "10 Éves Önkéntes Rendőri Szolgálatért" aranyozott, műgyantás fém jelvény (26mm) T:AU patina

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15 és 25 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon (3xklf) T:AU,XF műgyanta hiba
1
32899.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15 és 25 év után műgyantás bronz kitüntetések mellszalagon (3xklf) T:AU,XF műgyanta hiba

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1968. "BM (Belügyminisztérium) Akadémia Határőr" aranyozott, zománcozott sapkajelvény mintapéldánya "Belügyminisztérium" pecséttel ellátott hivatali laphoz erősítve (45x25mm) T:XF zománchiba, patina
1
32900.

1968. "BM (Belügyminisztérium) Akadémia Határőr" aranyozott, zománcozott sapkajelvény mintapéldánya "Belügyminisztérium" pecséttel ellátott hivatali laphoz erősítve (45x25mm) T:XF zománchiba, patina

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
15
 
Kovács Dezső (1921-2004) 1970. "Csepeli Csőgyár 1920-1970 / Csepel Vas és Fémművek - 50 éves a magyarországi csőgyártás" bronz emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:2
1
32901.

Kovács Dezső (1921-2004) 1970. "Csepeli Csőgyár 1920-1970 / Csepel Vas és Fémművek - 50 éves a magyarországi csőgyártás" bronz emlékérem eredeti dísztokban (70mm) T:2

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
1975. "Flottilla 30 év, 1945-1975" műgyantás fém jelvény füllel (~50x48mm) T:AU Hungary 1975. "Flotilla, 30 years 1945-1975" syntetic resin metal badge with ear (~50x48mm) C:AU
1
32902.

1975. "Flottilla 30 év, 1945-1975" műgyantás fém jelvény füllel (~50x48mm) T:AU Hungary 1975. "Flotilla, 30 years 1945-1975" syntetic resin metal badge with ear (~50x48mm) C:AU

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Rózsa Péter (1936-2015) ~1970-1980. "MN (Magyar Néphadsereg) Hiradóverseny" kétoldalas, öntött bronz plakett (117x131mm) T:AU
1
32903.

Rózsa Péter (1936-2015) ~1970-1980. "MN (Magyar Néphadsereg) Hiradóverseny" kétoldalas, öntött bronz plakett (117x131mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
1989. "MN (Magyar Néphadsereg) RAEK (Repülőanyag Ellátó Központ) 1949-1989" bronz plakett (90mm) T:AU
1
32904.

1989. "MN (Magyar Néphadsereg) RAEK (Repülőanyag Ellátó Központ) 1949-1989" bronz plakett (90mm) T:AU

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
~1990-2000. "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:AU patina
1
32905.

~1990-2000. "PEK (Politikai Elítéltek Közössége) / Politikai Elítéltek Közösségéért" ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon T:AU patina

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
1
 
1992. "Szolgálati Jel 20 év után" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU NMK.: 760
1
32906.

1992. "Szolgálati Jel 20 év után" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU NMK.: 760

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel III. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és műgyantás államcímerrel, mellszalagon, tokban T:UNC patina Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service 3rd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon, in case C:UNC patina NMK: 799.
1
32907.

1996. "A Tiszthelyettesi Szolgálati Jel III. fokozata" ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és műgyantás államcímerrel, mellszalagon, tokban T:UNC patina Hungary 1996. "Distinction for NCO's Service 3rd Grade" enamelled, gold and silver plated tombac decoration with ribbon, in case C:UNC patina NMK: 799.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
4
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment