Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 325
3148958
31314
470
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Kákonyi István (1917-1993) DN "Budapesti Műszaki Egyetem 1782 / 1945-1975 Hazánk felszabadulásának 30. évfordulójára" ezüstözött bronz emlékplakett (72,5mm) T:XF
4 000 HUF
3182566
31315
470
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvári Emlékérem 1873-1973" egyoldalas ezüstpatinázott bronz és bronz emlékérem pár, mindkettő dísztokban (65mm) T:AU
2 400 HUF
3029936
31316
470
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) / 1977. "Dobó István / MÉE VIII. Vándorgyűlése Eger " jelzett Ag emlékérem (25,12g/0.800/42,5mm) T:AU kis patina
9 000 HUF
3081387
31317
470
85000
Numismatics
Kiss Ferenc (1890 - ?) ~1930. "Budapest Székesfőváros Tiszteletdíja - Szebb jövőt adjon Isten " egyoldalas, öntött bronz irredenta plakett, hátoldalán "Levente tábor Balatonboglár 1930 " gravírozással, eredeti viseltes dísztokban (120mm) T:AU,XF patina R! / Hungary ~1930. "Budapest Székesfőváros Tiszteletdíja - Szebb jövőt adjon Isten" one-sided cast bronze irredent plaque with "Levente tábor Balatonboglár 1930" engraving on reverse. In worn display case (120mm) C:AU,XF patina Rare! HP.: 3140.
85 000 HUF
3030075
31318
470
Numismatics
Kiss Sándor (1925-1999) 1982. "MÉE Szombathelyi Csoportja - Berzsenyi Dániel / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Szombathelyi Csoportja" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SH6
2 600 HUF
3029943
31319
470
Numismatics
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "TI CLAVDIVS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAVDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII" kétoldalas bronz MÉE emlékérem (29mm) T:AU apró ph. Adamo SH9
2 800 HUF
3026671
31320
470
Numismatics
Kiss Sándor (1925-1999) 1995. "Kiss Sándortól - 70." egyoldalas öntött bronz plakett (56mm) T:AU
1 600 HUF
3183038
31321
470
30000
Numismatics
Kiss Nagy András (1930-1997) 1973. "Magyar Nemzetért / Erdély" jelzett, két unciás Ag emlékérem (62,62g/0,999/42,5mm) T:UNC,AU kis patina
30 000 HUF
3084729
31322
470
Numismatics
Kiss Nagy András (1930-1997) 1976. "II. Rákóczi Ferenc születésének 300. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, peremén szignó (100mm) T:AU
8 000 HUF
3183807
31323
470
Numismatics
Kiss Nagy András (1930-1997) (?) DN "Mária" nagyalakú, egyoldalas öntött bronz plakett (114mm) T:UNC patina
5 000 HUF
3179647
31324
470
Numismatics
Konyorcsik János (1926-2010) 1974. "Mennyi sok mindent oda adtam amíg ily szépen elfáradtam - Ady" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán gravírozva (99mm) T:AU patina
2 600 HUF
3148875
31325
470
44000
Numismatics
Konyorcsik János (1926-2010) DN "Zsuzsanna és a vének" bronz plakett falra akasztható (233x170mm) fatáblán (236x296mm). Munkácsy-díjas művész. T:UNC
44 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house