Maps

Number of items: 58

1988 2 db Magyar Néphadsereg katonai térkép: Pilisvörösvár, Páty, 1 : 25.000, HM Térképészeti Közhasznú Társaság bélyegzővel, feltekerve, 47x47 cm
17669.

2 800 HUF

cca 1920-1930 Budapest térképe, tervezte és rajzolta: Stoits György, Aczél Testvérek kiadása, szakadással, 70×50 cm
17670.

2 400 HUF

17671.

2 800 HUF

Románia térképe, 1 : 1.000.000, orosz nyelvű, kisebb lapszéli szakadással, 83x61 cm
17672.

2 000 HUF

cca 1950 Földtani, vízrajzi térképek és szelvények, össz. kb. 25 db, vegyes méretben és állapotban
17673.

1 400 HUF

Magyarország térképe, Trianon előtt, Trianon után, Magyar Külügyi Társaság, hajtott, 29,5×49,5 cm
17674.

4 000 HUF

1933 Cluj város átnézeti térképe, 1:16 000, magyar és román nyelven, kis szakadással, ceruzás jelölésekkel, hátoldalán a jelölt épületek listájával, 33×40 cm
17675.

6 000 HUF

1870 Humoristische Karte von Europa im Jahre 1870.[Európa gúnytérképe a porosz-francia háború alatti hatalmi viszonyok ábrázolásával], Verlag: Reinhold Schlingmann, Lith Inst: v. Th. Mettke, Berlin. Eredeti állapotban. 48,5x39 cm / Mockery map of Europe during the Prussian-French war. Lithography
17676.

65 000 HUF
176,15
203,13

cca 1930-1940 G. Freytag & Berndt: Autostraßenkarten - Blatt 54 Târgu Mures / Marosvásárhely (Erdély) és környékének autótérképe, 1 : 300.000, Wien, G. Freytag & Berndt A.G., kisebb szakadásokkal, hiányos borítóval, 72x60 cm
17677.

1 800 HUF

Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1914. évre. Szerk.: Kugotwicz Károly és Hermann Győző. Bp., 1913, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 256 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel. + Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1915. évre. Szerk.: Kugotwicz Károly és Bátky Zsigmond. Bp., 1914, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 64 p. + 2 (kihajtható térképek: Szerbia háború térképe, Páris és környéke) t. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, csak 2 térképpel, az egyik térkép kijár, a másikon szakadás.
17678.

2 400 HUF

Harta orasului Cluj / Kolozsvár város térképe, 70x37 cm
17679.

3 000 HUF

Andrees Allgemeiner Handatlas in 86 Karten mit erlauterndem Text. Bielefeld und Leipzig, 1881, Velhagen&Klasing. Első kiadás. Kiadói, kissé kopott félbőr kötésben
17680.

1 000 HUF
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF