Flea Market

Number of items: 325

Indiai fali levéltartó, m: 25 cm
13130.

1 600 HUF

Zománcozott fém váza, kis sérülésekkel, m: 16 cm
13131.

3 200 HUF
8,67
10,00

Antik szita, d: 21 cm
13132.

Antik szita, d: 21 cm

3 200 HUF
8,67
10,00

Solingen nagyméretű spaghetti villa, bontatlan csomagolásban, h: 31 cm
13133.

1 000 HUF

Virágok. Fa intarzia, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 42×27 cm
13134.

3 000 HUF

50 darab kegytárgy medál, klf méretben, berakóban elrendezve
13135.

4 000 HUF

cca 1960 "Érvényes jegy nélkül utazók pótdíjat fizetnek!" tömegközlekedési karton figyelmeztető tábla, kisebb sérülésekkel, 14×33 cm
13136.

28 000 HUF
75,88
87,50

4 db New York City részleteit ábrázoló kép. Fotó után készült nyomat, faroston. XX. sz. vége/XXI. sz. eleje. 65x30 és 40x20 cm méretekben. Egyik sérült, többi kissé kopott.
13137.

3 000 HUF

Feszület, biszkvit porcelán Jézussal, sérüléssel, 28x15 cm
13138.

3 000 HUF

Japán mintás lakkozott fa kínáló, kopásokkal, jelzés nélkül, d: 30 cm
13139.

2 600 HUF
7,05

cca 1979 AKA Electric MA 1-G német (NDK) gyártmányú elektromos masszázsgép. Tartozékaival, használati útmutatóval, eredeti tokjában. Jó állapotban, nincs kipróbálva.
13140.

1 800 HUF

cca 1982-1987 IVV Wanderung PS Schwedelbach, német muzsikus / zenész figurák, 6 db. Műgyanta, közte egy-két sérült, m: 13 - 15 cm
13141.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF