Antique Number of items: 174
3162744
12505
470
Antique
Antik vas tükörtartó. Kopott, m: 48 cm
6 000 HUF
3162603
12506
470
3200
Antique
cca 1910 Szecessziós ón ékszeres doboz, "Andenken aus Warschau" felirattal, belül kissé sérült béléssel, 9x6x6 cm
3 200 HUF
3162606
12507
470
3200
Antique
3 200 HUF
3162621
12508
470
3200
Antique
cca 1900 Ón persely. Szecessziós, jelzett, zárszerkezet nélkül, 9,5x7x7 cm
3 200 HUF
3162627
12509
470
3200
Antique
Szecessziós ón díszdoboz, sérüléssel, sérült fa betéttel, 10x8x5,5 cm
3 200 HUF
3162656
12510
470
3200
Antique
Szecessziós bronz kínáló, lábhiánnyal, 35x23x20 cm
3 200 HUF
3179245
12511
470
Antique
Szecessziós német kalamáris. Krómozott vas, betétek nélkül, 14x12,5 cm
4 000 HUF
3177476
12512
470
4800
Antique
Varga Mátyás (1910-2002) grafikus, díszlettervező által készített linóleumdúc a Mátyás templom c. grafikájához. Jelzett a dúcon. Varga Máytás által feliratozott, szakadt borítékban. 50x35,5 cm.
4 800 HUF
3177124
12513
470
Antique
Sárkányölő Szent György. Erdéliy üvegikon, cca 20. sz eleje, füzesmikolai iskola, keretben, teljes méret 48x38 cm
10 000 HUF
3177133
12514
470
Antique
Szent Spyridon. Modern görög ikon, 24k arannyal festve, fa alap, jó állapotban, 18,5x12 cm
6 000 HUF
3177041
12515
470
14000
Antique
14 000 HUF
3176862
12516
470
30000
Antique
Török kézzel csomózott imaszőnyeg, cca 1900, cca 150x100 cm
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house