Antique

Number of items: 174

12541.

36 000 HUF
97,56
112,50

Zsolnay kisplasztika - Lendület. Terv.: T Surányi Anna. Eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
12542.

36 000 HUF
97,56
112,50

cca 19. sz. második fele, Szecessziós irattartó doboz, réz szerelékekkel, pótolt? csavarokkal, monogramos, 37x26x9 cm
12543.

22 000 HUF
59,62
68,75

Tintatartó. Úti tintatartó, rém aranyozott fém. 7x7 cm
12544.

5 000 HUF

cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm
12545.

6 000 HUF

Makkos kínáló. Réz, kis horpadással d: 18 cm
12546.

2 000 HUF

Antik fiókos fésülködő tükrös szekrény, kopással, 52x44x25 cm
12547.

12 000 HUF

12548.

48 000 HUF
130,08
150,00

Antik óriáskígyóbőr, kopásokkal, 430x45 cm
12549.

38 000 HUF
102,98
118,75

Kecske szőrme, kis kopásokkal, 126x80 cm
12550.

12 000 HUF

Juh szőrme, kis kopásokkal, 100x70 cm
12551.

12 000 HUF

12552.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF