Advertisement

Number of items: 236

8 db régi külföldi italcímke borok és más alkoholos ital címke gyűjtemény
17085.

100 HUF
0,27
0,31

3 db Szerencsi Csokoládégyár csoki címke: Jancsi és Juliska, János vitéz, Ludas Matyi, 10,5x6,5 cm
17086.

2 400 HUF

Szerencsi Csokoládégyár csoki címke tétel, 6 db különféle, 11x7 cm
17087.

1 600 HUF

cca 1930 Magyar Vasúttársaság legrégibb biztosító intézetének reklám nyomtatványa litho borítóval 24p.
17088.

2 800 HUF

Állami Biztosító 3 darab tárgy: toll, tárcák
17089.

1 600 HUF

Herpy Arnold óraműves Budapest bélelt óra díszdoboz, 10x8 cm
17090.

3 400 HUF
9,21
10,63

Meinl India Special teás fémdoboz, kissé kopott, m: 12,5 cm
17091.

2 000 HUF

Régi ceruzák, össz. 7 db: Schuler József R.T. Finom zöld és vörös, Szent Imre irón 1930, Pátria Iróngyár Székely irón
17092.

2 000 HUF
10

Régi ceruzák, össz. 7 db: Schuler József R.T. Turán és Thebris másoló irón, Pátria Iróngyár Székely irón
17093.

2 000 HUF

Belga gyűjtőképek (folklór, történelem, növények), össz. 33 db, vegyes állapotban
17094.

1 200 HUF

cca 1930 Lukács Szaloncukor csomagolás, 3 db, 19×47 cm
17095.

1 600 HUF

Részvény Paracelsus Sör - Első Magyar Részvény Serfőzde Kőbánya litográf reklámtábla, Klösz Gy. és Fia, kartonra kasírozva, sérülésekkel, 44,5×30 cm
17096.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF