Advertisement
Number of items: 236
2587143
17085
470
100
Advertisement
8 db régi külföldi italcímke borok és más alkoholos ital címke gyűjtemény
3107125
17086
470
Advertisement
3 db Szerencsi Csokoládégyár csoki címke: Jancsi és Juliska, János vitéz, Ludas Matyi, 10,5x6,5 cm
2 400 HUF
3107122
17087
470
Advertisement
Szerencsi Csokoládégyár csoki címke tétel, 6 db különféle, 11x7 cm
1 600 HUF
3147120
17088
470
Advertisement
cca 1930 Magyar Vasúttársaság legrégibb biztosító intézetének reklám nyomtatványa litho borítóval 24p.
2 800 HUF
3041469
17089
470
Advertisement
Állami Biztosító 3 darab tárgy: toll, tárcák
1 600 HUF
3179451
17090
470
3400
Advertisement
Herpy Arnold óraműves Budapest bélelt óra díszdoboz, 10x8 cm
3 400 HUF
3181376
17091
470
Advertisement
Meinl India Special teás fémdoboz, kissé kopott, m: 12,5 cm
2 000 HUF
3181370
17092
470
Advertisement
Régi ceruzák, össz. 7 db: Schuler József R.T. Finom zöld és vörös, Szent Imre irón 1930, Pátria Iróngyár Székely irón
2 000 HUF
3181366
17093
470
Advertisement
Régi ceruzák, össz. 7 db: Schuler József R.T. Turán és Thebris másoló irón, Pátria Iróngyár Székely irón
2 000 HUF
3180756
17094
470
Advertisement
Belga gyűjtőképek (folklór, történelem, növények), össz. 33 db, vegyes állapotban
1 200 HUF
3183991
17095
470
Advertisement
cca 1930 Lukács Szaloncukor csomagolás, 3 db, 19×47 cm
1 600 HUF
3183000
17096
470
Advertisement
Részvény Paracelsus Sör - Első Magyar Részvény Serfőzde Kőbánya litográf reklámtábla, Klösz Gy. és Fia, kartonra kasírozva, sérülésekkel, 44,5×30 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m