Number of items: 380
2621840
12024
469
Haas & Czjzek és másik cseh porcelán sültes tálak. Matricás, jelzett, kis kopással 35-37 cm
2 000 HUF
2769476
12025
469
Meissen Rosette Schwarz mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x9 cm
1 600 HUF
2964990
12026
469
Rosenthal ibolyaváza, jelzéssel, hibátlan, m: 8,5 cm
2 000 HUF
2958491
12027
469
4 darab Sopron dísztárgy: kulacs, korsó, pohár, ékszeres tálka, a korsó kerámia, közte jelzéssel, kopással
2 400 HUF
2976443
12028
469
cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
2 400 HUF
2978995
12029
469
Jelzés nélkül: Dankó Pista. Mázas porcelán. Hibátlan, m: 13,5 cm
2 400 HUF
2976474
12030
469
2 000 HUF
2958478
12031
469
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
2 000 HUF
3157534
12032
469
Úttörő. Orosz porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
3 000 HUF
3150852
12033
469
2 darab Rosenthal + Oscar Schlegelmilch tálka, jelzett, kopással, d: 12 cm alatt
1 800 HUF
3076023
12034
469
900
2787378
12035
469
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m